| Uhlobo Lokubonisa | I-OLED |
| I gama le-brand | I-WISEVISION |
| Usayizi | 2.23 amayintshi |
| Amaphikseli | Amachashazi angu-128×32 |
| Imodi Yokubonisa | I-Passive Matrix |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 55.02×13.1 mm |
| Usayizi Wephaneli | 62×24×2.0 mm |
| Umbala | Okumhlophe/Okuluhlaza okwesibhakabhaka/Okuphuzi |
| Ukukhanya | 120 (Min)cd/m² |
| Indlela Yokushayela | Ukunikezwa kwangaphandle |
| Isixhumi esibonakalayo | I-SPI ehambisanayo/I²C/4-wire |
| Umsebenzi | 1/32 |
| Inombolo yephinikhodi | 24 |
| I-IC yomshayeli | I-SSD1305 |
| I-voltage | 1.65-3.3 V |
| Isisindo | I-TBD |
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | -40 ~ +85 °C |
| Izinga Lokushisa Lesitoreji | -40 ~ +85°C |
I-X223-2832ASWCG02-C24 iyisibonisi se-OLED esingu-2.23” COG Graphic, esenziwe ngesisombululo samaphikseli angu-128x32. Le module yesibonisi se-OLED inobukhulu be-outline obungu-62×24×2.0 mm kanye nosayizi we-AA ongu-55.02×13.1 mm;
Le module yakhelwe ngaphakathi nge-SSD1305 controller IC; ingasekelwa nge-parallel, i-4-line SPI, kanye ne-I²C interfaces; i-supply voltage ye-logic ingu-3.0V (inani elijwayelekile), umsebenzi wokushayela ongu-1/32.
I-X223-2832ASWCG02-C24 iyisibonisi se-OLED sesakhiwo se-COG, le module ye-OLED ifanelekela izinhlelo zokusebenza zasekhaya ezihlakaniphile, i-POS yezezimali, izinsimbi eziphathwayo, amadivayisi obuchwepheshe ahlakaniphile, izimoto, ezigqokwayo ezihlakaniphile, izinsimbi zezokwelapha, njll. Imodule ye-OLED ingasebenza emazingeni okushisa asukela ku--40℃ kuya ku-+85℃; amazinga okushisa ayo okugcina asukela ku--40℃ kuya ku-+85℃
1. Okuncane – Akudingi ukukhanya kwangemuva, ukuzikhipha;
2. I-engeli yokubuka ebanzi: Izinga lamahhala;
3. Ukukhanya Okuphezulu: 140 cd/m²;
4. Isilinganiso sokungafani okuphezulu (Igumbi Elimnyama): 2000:1;
5. Isivinini sokuphendula esiphezulu(<2μS);
6. Izinga Lokushisa Elibanzi Lokusebenza;
7. Ukusetshenziswa kwamandla okuphansi.
Sijabule kakhulu ukwethula imojuli yethu yokubonisa ye-OLED engu-2.23-intshi entsha, ubuhlakani obuncane kodwa obunamandla obuklanyelwe izinhlelo zokusebenza ezivinjelwe isikhala. Sinesisombululo samachashazi angu-128x32 esicacile, lesi sikrini esincane sinikeza izithombe ezibukhali nezikhanyayo ngokucaca okumangalisayo, sisebenzisa ubuchwepheshe be-OLED obuthuthukisiwe ukuze kuqedwe izidingo zokukhanya kwangemuva. Umphumela uba ukusebenza kahle kwamandla okuphezulu, ukuphuma kwegazi kwangemuva okungekho, kanye nezilinganiso zokungafani ezinhle kakhulu eziletha okuqukethwe ekuphileni.
Yakhelwe ukuguquguquka, imoduli ihlangana kalula nezinto ezigqokwayo, amadivayisi ahlakaniphile asekhaya, kanye ne-electronics encane, ngenxa yokuhambisana kwayo okubanzi nama-microcontroller kanye nobubanzi be-voltage ebanzi. I-engeli yayo yokubuka ebanzi iqinisekisa ukufundeka ezimweni zokukhanya ezahlukahlukene, okwenza ibe yindawo ekahle kakhulu kumagajethi angaphandle noma izibonisi ezinama-engeli amaningi. Naphezu kwephrofayili yayo encane kakhulu kanye nomklamo wayo olula, imoduli igcina ukusebenza okuqinile, inikeza ubulula be-plug-and-play bokuhlanganiswa kwesistimu okulula.
Ngokuhlanganisa izinzuzo ze-OLED ezisezingeni eliphezulu—imibala ecacile, ukusetshenziswa kwamandla okuphansi, kanye nokuthembeka—nesici sokwakheka esilungele ikusasa, le module yokubonisa ichaza kabusha izixazululo ezibonakalayo ezincane. Kungakhathaliseki ukuthi i-prototyping noma ukukhiqizwa ngobuningi, inika amandla onjiniyela ukuthi baphakamise okuhlangenwe nakho kwabasebenzisi ngaphandle kokubeka engcupheni isikhala noma ikhwalithi. Njengoba ishintsha umdlalo ngempela kubuchwepheshe bokubonisa, ibeka indinganiso entsha yokusungula izinto ezintsha kuma-elekthronikhi esimanje.
1. Okuncane – Akudingi ukukhanya kwangemuva, ukuzikhipha;
2. I-engeli yokubuka ebanzi: Izinga lamahhala;
3. Ukukhanya Okuphezulu: 140 cd/m²;
4. Isilinganiso sokungafani okuphezulu (Igumbi Elimnyama): 2000:1;
5. Isivinini sokuphendula esiphezulu(<2μS);
6. Izinga Lokushisa Elibanzi Lokusebenza;
7. Ukusetshenziswa kwamandla okuphansi.