| Uhlobo Lokubonisa | I-IPS-TFT-LCD |
| I gama le-brand | I-WISEVISION |
| Usayizi | Amasentimitha angu-4.30 |
| Amaphikseli | Amachashazi angu-480×272 |
| Buka isiqondiso | I-IPS/Mahhala |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 95.04×53.86 mm |
| Usayizi Wephaneli | 67.30×105.6×3.0 mm |
| Ukuhlelwa kombala | Umugqa Oqondile we-RGB |
| Umbala | 262K |
| Ukukhanya | 300 cd/m² |
| Isixhumi esibonakalayo | I-RGB |
| Inombolo yephinikhodi | 15 |
| I-IC yomshayeli | I-NV3047 |
| Uhlobo Lokukhanya Kwangemuva | I-LED engu-7 ene-chip-white |
| I-voltage | 3.0~3.6 V |
| Isisindo | I-TBD |
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Izinga Lokushisa Lesitoreji | -30 ~ +80°C |
I-043B113C-07A iyi-IPS TFT-LCD engama-intshi angu-4.3 ene-module yokubonisa i-LCD ene-angle yokubuka ebanzi, enesikrini esigcwele esingu-480x272, i-IC yomshayeli we-NV3047 eyakhelwe ngaphakathi, kanye nokusekelwa kwesixhumi esibonakalayo se-RGB 24bit.
Le module ye-IPS TFT inokukhanya okungu-300 cd/m² (inani elijwayelekile), isilinganiso sesikrini esingu-16:9, umehluko ongu-1000 (inani elijwayelekile), kanye nengilazi ecwebezelayo.
I-043B113C-07A isebenzisa ubuchwepheshe bephaneli ye-IPS (In plane Switching) ene-engeli yokubuka ebanzi kakhulu, enobubanzi bokubuka kwesobunxele: 85/kwesokudla: 85/phezulu: 85/phansi: 85 degrees.
Iphaneli ye-IPS ine-engeli yokubuka ebanzi, imibala egqamile, kanye nezithombe ezisezingeni eliphezulu ezigcwele futhi zemvelo.
Izinga lokushisa lokusebenza lemodyuli liyi--20 ℃ kuya ku-+70 ℃, kanti izinga lokushisa lokugcina liyi--30 ℃ kuya ku-+80 ℃.