| Uhlobo Lokubonisa | I-OLED |
| I gama le-brand | I-WISEVISION |
| Usayizi | 0.66 amayintshi |
| Amaphikseli | Amachashazi angu-64x48 |
| Imodi Yokubonisa | I-Passive Matrix |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 13.42×10.06 mm |
| Usayizi Wephaneli | 16.42×16.9×1.25 mm |
| Umbala | I-Monochrome (Emhlophe) |
| Ukukhanya | 80 (Min)cd/m² |
| Indlela Yokushayela | Ukunikezwa kwangaphakathi |
| Isixhumi esibonakalayo | I-Parallel/ I²C/4-wireSPI |
| Umsebenzi | 1/48 |
| Inombolo yephinikhodi | 28 |
| I-IC yomshayeli | I-SSD1315 |
| I-voltage | 1.65-3.5 V |
| Isisindo | I-TBD |
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | -40 ~ +85 °C |
| Izinga Lokushisa Lesitoreji | -40 ~ +85°C |
Imodyuli ye-N066-6448TSWPG03-H28 iyisibonisi se-COG OLED sezinga labathengi, usayizi ovundlile ongu-0.66 intshi, esenziwe ngesisombululo samachashazi angu-64x48. Le module ye-OLED yakhelwe ngaphakathi nge-SSD1315 IC; isekela isikhombimsebenzisi se-Parallel/I²C /4-wireSPI; i-voltage yokuphakelwa kwe-logic ingu-2.8V (VDD), kanti i-voltage yokuphakelwa kwesibonisi ingu-7.5V(VCC). Ugesi one-50% checkerboard display ingu-7.25V (yombala omhlophe), umsebenzi wokushayela ungu-1/48. Imodyuli ye-N066-6448TSWPG03-H28 isekela ukuphakelwa kwe-Charge Pump yangaphakathi kanye nokuphakelwa kwe-VCC yangaphandle.
Le module ifaneleka kumadivayisi agqokwayo, amadivayisi aphathekayo, njll. Ingasetshenziswa emazingeni okushisa asukela ku--40℃ kuya ku-+85℃; amazinga okushisa ayo okugcina asukela ku--40℃ kuya ku-+85℃.
1. Okuncane – Akudingi ukukhanya kwangemuva, ukuzikhipha;
2. I-engeli yokubuka ebanzi: Izinga lamahhala;
3. Ukukhanya Okuphezulu: 430 cd/m²;
4. Isilinganiso sokungafani okuphezulu (Igumbi Elimnyama): 2000:1;
5. Isivinini sokuphendula esiphezulu(<2μS));
6. Izinga Lokushisa Elibanzi Lokusebenza;
7. Ukusetshenziswa kwamandla okuphansi.