| Uhlobo Lokubonisa | I-OLED |
| I gama le-brand | I-WISEVISION |
| Usayizi | Amayintshi angu-3.12 |
| Amaphikseli | Amachashazi angu-256×64 |
| Imodi Yokubonisa | I-Passive Matrix |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 76.78×19.18 mm |
| Usayizi Wephaneli | 88×27.8×2.0 mm |
| Umbala | Okumhlophe/Okuluhlaza okwesibhakabhaka/Okuphuzi |
| Ukukhanya | 60 (Ubuncane)cd/m² |
| Indlela Yokushayela | Ukunikezwa kwangaphandle |
| Isixhumi esibonakalayo | I-SPI ehambisanayo/enezintambo ezine |
| Umsebenzi | 1/64 |
| Inombolo yephinikhodi | 30 |
| I-IC yomshayeli | I-SSD1322UR1(COF) |
| I-voltage | 1.65-3.3 V |
| Isisindo | I-TBD |
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | -40 ~ +85 °C |
| Izinga Lokushisa Lesitoreji | -40 ~ +85°C |
I-X312-5664ASWDF01-C30 iyisibonisi se-OLED esingu-3.12” esinezithombe, esenziwe ngesisombululo samaphikseli angu-256×64.
Le module yokubonisa ye-OLED inobukhulu be-outline obungu-88×27.8×2.0 mm kanye nosayizi we-AA ongu-76.78×19.18 mm;
Le module yakhelwe ngaphakathi nge-SSD1322UR1(COF) controller IC; ingasekelwa i-parallel, i-4-line SPI, kanye ne-I²C interfaces; i-supply voltage ye-logic ingu-2.5V (inani elijwayelekile), umsebenzi wokushayela ongu-1/64.
I-X312-5664ASWDF01-C30 iyisibonisi se-OLED sesakhiwo se-COF, le module ye-OLED ifaneleka ezinhlelweni zezokwelapha, iphaneli yokulawula, umshini wokuzikhokhela, imishini yamathikithi, amamitha okupaka, njll.
Imojuli ye-OLED ingasebenza emazingeni okushisa asukela ku--40℃ kuya ku-+85℃; amazinga okushisa ayo okugcina asukela ku--40℃ kuya ku-+85℃.
Nge-module ye-X312-5664ASWDF01-C30 PMOD kanye nezici zayo ezithuthukisiwe, amakhasimende angathola isipiliyoni sokubuka esingcono kakhulu.
Ukuhambisana kwayo ne-SSD1322 driver IC kuqinisekisa ukusebenza kahle kanye nokusebenza kahle.
I-Jiangxi Wisevision Optronics Co., Ltd. Izokulethela izixazululo zokubonisa ezisezingeni eliphezulu ukuze ithuthukise imikhiqizo yakho futhi ithuthukise ulwazi lomsebenzisi.
Sithembe ukuthi sizohlangabezana nazo zonke izidingo zakho zemojuli ye-OLED futhi sivumele ubuchwepheshe bethu buqhube impumelelo yakho.
1. Okuncane – Akudingi ukukhanya kwangemuva, ukuzikhipha;
2. I-engeli yokubuka ebanzi: Izinga lamahhala;
3. Ukukhanya Okuphezulu: 80 cd/m²;
4. Isilinganiso sokungafani okuphezulu (Igumbi Elimnyama): 2000:1;
5. Isivinini sokuphendula esiphezulu(<2μS);
6. Izinga Lokushisa Elibanzi Lokusebenza;
7. Ukusetshenziswa kwamandla okuphansi.