| Uhlobo Lokubonisa | I-OLED |
| I gama le-brand | I-WISEVISION |
| Usayizi | 0.63 amayintshi |
| Amaphikseli | Amachashazi angu-120x28 |
| Imodi Yokubonisa | I-Passive Matrix |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 15.58×3.62 mm |
| Usayizi Wephaneli | 21.54×6.62×1.22 mm |
| Umbala | I-Monochrome (Emhlophe) |
| Ukukhanya | 220 (Min)cd/m² |
| Indlela Yokushayela | Ukunikezwa kwangaphakathi |
| Isixhumi esibonakalayo | I²C |
| Umsebenzi | 1/28 |
| Inombolo yephinikhodi | 14 |
| I-IC yomshayeli | I-SSD1312 |
| I-voltage | 1.65-3.3 V |
| Isisindo | I-TBD |
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | -40 ~ +85 °C |
| Izinga Lokushisa Lesitoreji | -40 ~ +85°C |
I-N063-2028TSWIG02-H14 ilinganisa amasentimitha angu-0.63 kuphela, inikeza ikhambi elihlangene neliguquguqukayo lezidingo zakho zesibonisi. Imojula inesisombululo samaphikseli angu-120x28 kanye nokukhanya okufika ku-270 cd/m², okuqinisekisa izithombe ezicacile nezicacile. Usayizi we-AA ongu-15.58×3.62mm kanye nohlaka oluphelele lwama-21.54×6.62×1.22mm kwenza kube lula ukuhlanganiswa kumadivayisi nezinhlelo ezahlukene ze-elekthronikhi. Lesi sibonisi esincane se-OLED esingu-0.63 intshi esingu-120x28 sifanelekela idivayisi egqokwayo, i-E-Cigarette, idivayisi ephathekayo, umshini wokunakekela umuntu siqu, ipeni lokurekhoda izwi, idivayisi yezempilo, njll.
Esinye sezici eziyinhloko zamamojula ethu okubonisa i-OLED yi-interface yawo yekhwalithi ephezulu i-I²C, evumela ukuxhumana nokulawula okungenamthungo. Lokhu kuqinisekisa ukusebenza okubushelelezi nokuhlanganiswa okulula ekusethweni kwakho okukhona. Ngaphezu kwalokho, imojula yokubonisa ifakwe i-IC yomshayeli we-SSD1312, ethuthukisa ukusebenza nokuthembeka kwemojula yokubonisa.
1. Okuncane – Akudingi ukukhanya kwangemuva, ukuzikhipha;
2. I-engeli yokubuka ebanzi: Izinga lamahhala;
3. Ukukhanya Okuphezulu: 270 cd/m²;
4. Isilinganiso sokungafani okuphezulu (Igumbi Elimnyama): 2000:1;
5. Isivinini sokuphendula esiphezulu(<2μS));
6. Izinga Lokushisa Elibanzi Lokusebenza;
7. Ukusetshenziswa kwamandla okuphansi.