| Uhlobo Lokubonisa | I-OLED |
| I gama le-brand | I-WISEVISION |
| Usayizi | 1.40 intshi |
| Amaphikseli | Amachashazi angu-160×160 |
| Imodi Yokubonisa | I-Passive Matrix |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 25×24.815 mm |
| Usayizi Wephaneli | 29×31.9×1.427 mm |
| Umbala | Okumhlophe |
| Ukukhanya | 100 (Min)cd/m² |
| Indlela Yokushayela | Ukunikezwa kwangaphandle |
| Isixhumi esibonakalayo | I-8-bit 68XX/80XX Parallel, i-SPI enezintambo ezine, i-I2C |
| Umsebenzi | 1/160 |
| Inombolo yephinikhodi | 30 |
| I-IC yomshayeli | CH1120 |
| I-voltage | 1.65-3.5 V |
| Isisindo | I-TBD |
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | -40 ~ +85 °C |
| Izinga Lokushisa Lesitoreji | -40 ~ +85°C |
I-X140-6060KSWAG01-C30 iyimojuli yokubonisa ye-OLED engu-1.40" COG; yenziwe ngamaphikseli angu-160×160. Imojuli ye-OLED yakhelwe ngaphakathi nge-CH1120 controller IC; isekela izixhumi ze-SPI ze-Parallel/I²C/4-wire.
Imodyuli ye-OLED COG incane kakhulu, inesisindo esincane futhi isetshenziswa kancane amandla okuyinto enhle kakhulu kumathuluzi aphathwayo, amadivayisi agqokwayo, idivayisi yezokwelapha ehlakaniphile, amathuluzi ezokwelapha, njll.
Imojuli yokubonisa ye-OLED ingasebenza emazingeni okushisa asukela ku--40℃ kuya ku-+85℃; amazinga okushisa ayo okugcina asukela ku--40℃ kuya ku-+85℃.
Ngamafuphi, i-module yokubonisa ye-X140-6060KSWAG01-C30 OLED iyisisombululo esincane, esinesisombululo esiphezulu, nesiguquguqukayo esifanele izimboni ezahlukene.
Ngomklamo wayo olula, ukusetshenziswa kwamandla aphansi kanye nokuqina kokushisa okuhle kakhulu, iyisinqumo esifanele sezinhlelo zokusebenza ezisukela kumishini yokuhlanganisa kuya kumathuluzi ezokwelapha.
Thola imizwa emihle kakhulu kanye nokusebenza okuthembekile nge-module ye-OLED.
1. Okuncane – Akudingi ukukhanya kwangemuva, ukuzikhipha;
2. I-engeli yokubuka ebanzi: Izinga lamahhala;
3. Ukukhanya Okuphezulu: 150 cd/m²;
4. Isilinganiso sokungafani okuphezulu (Igumbi Elimnyama): 10000:1;
5. Isivinini sokuphendula esiphezulu(<2μS);
6. Izinga Lokushisa Elibanzi Lokusebenza;
7. Ukusetshenziswa kwamandla okuphansi.