| Uhlobo Lokubonisa | I-OLED |
| I gama le-brand | I-WISEVISION |
| Usayizi | 1.50 intshi |
| Amaphikseli | Amachashazi angu-128×128 |
| Imodi Yokubonisa | I-Passive Matrix |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 26.855×26.855 mm |
| Usayizi Wephaneli | 33.9×37.3×1.44 mm |
| Umbala | Okumhlophe/Okuphuzi |
| Ukukhanya | 100 (Min)cd/m² |
| Indlela Yokushayela | Ukunikezwa kwangaphandle |
| Isixhumi esibonakalayo | I-SPI ehambisanayo/I²C/4-wire |
| Umsebenzi | 1/128 |
| Inombolo yephinikhodi | 25 |
| I-IC yomshayeli | SH1107 |
| I-voltage | 1.65-3.5 V |
| Isisindo | I-TBD |
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | -40 ~ +70 °C |
| Izinga Lokushisa Lesitoreji | -40 ~ +85°C |
I-X150-2828KSWKG01-H25 iyisibonisi se-OLED se-passive matrix esenziwe ngamaphikseli angu-128x128, usayizi ovundlile ongu-1.5 intshi.
I-WEO128128A inobukhulu be-outline obungu-33.9×37.3×1.44 mm kanye nosayizi we-AA ongu-26.855 x 26.855 mm; yakhelwe ngaphakathi nge-SH1107 controller IC futhi isekela i-parallel, I²C kanye ne-4-wire SPI serial interface, kanye nokunikezwa kwamandla kwe-3V.
I-OLED Module iyisibonisi se-COG esingu-128x128 OLED esincane kakhulu futhi asidingi ukukhanya kwangemuva (okukhiphayo); isisindo sayo silula futhi isebenzisa amandla aphansi.
Ifanele amadivayisi amamitha, izinhlelo zokusebenza zasekhaya, i-POS yezezimali, amathuluzi aphathwa ngesandla, amadivayisi obuchwepheshe obuhlakaniphile, amathuluzi ezokwelapha, njll.
Imojuli ye-OLED ingasebenza emazingeni okushisa asukela ku--40℃ kuya ku-+70℃; amazinga okushisa ayo okugcina asukela ku--40℃ kuya ku-+85℃.
①Okuncane – Akudingi ukukhanya kwangemuva, ukuzikhipha;
②I-engeli yokubuka ebanzi: Izinga lamahhala;
③Ukukhanya Okuphezulu: 100 (Min)cd/m²;
④Isilinganiso sokungafani okuphezulu (Igumbi Elimnyama): 10000:1;
⑤Isivinini sokuphendula esiphezulu(<2μS);
⑥Izinga Lokushisa Elibanzi Lokusebenza;
⑦Ukusetshenziswa kwamandla okuphansi.
Sethula ubuhlakani bethu bamuva: imodyuli encane yokubonisa ye-OLED engu-1.50-intshi engu-128x128. Le module enesitayela futhi encane ibonisa ubuchwepheshe be-OLED obusezingeni eliphezulu obunikeza izithombe ezibonakalayo ngokunemba nangokucacile. Isibonisi semodyuli esingu-1.50-intshi silungele izinhlelo zokusebenza ezincane, siqinisekisa ukuthi yonke imininingwane yethulwa ngekhwalithi ecacile nehlaba umxhwele.
Yakhelwe ukuhlangabezana nezidingo zezimboni ezahlukene, imojuli yethu yokubonisa encane ye-OLED engu-1.50-intshi iyisisombululo esiguquguqukayo esingafakwa kalula kumadivayisi ahlukahlukene. Kusukela kuma-smartwatches kuya kuma-tracker okuqina komzimba, amakhamera edijithali kuya kuma-consoles egeyimu aphathwayo, le mojuli yokubonisa encane ilungele noma yimuphi umsebenzi odinga isikrini esincane kodwa esinamandla.
Isici esiphawulekayo sale module yokubonisa ye-OLED yisisombululo sayo esimangalisayo samaphikseli angu-128x128. Ubuningi bamaphikseli aphezulu buletha izithombe ezicacile nezibukhali, okuvumela abasebenzisi ukuthi bajabulele okuhlangenwe nakho okubonakalayo okujulile. Kungakhathaliseki ukuthi ubonisa izithombe, ubonisa ihluzo noma udweba umbhalo, le module iqinisekisa ukuthi yonke imininingwane iboniswa kahle esikrinini ngaphandle kokubeka engcupheni ikhwalithi.
Ngaphezu kwalokho, ubuchwepheshe be-OLED obusetshenziswa kule module yokubonisa buhlinzeka ngokukhiqizwa kombala okuhle kakhulu kanye nokuqhathanisa. Ngamazinga amnyama ajulile nemibala egqamile, okuqukethwe kwakho kuyaphila, kudala isipiliyoni sokubuka esijabulisayo kubasebenzisi bokugcina. I-engeli yokubuka ebanzi yemodule iqinisekisa ukuthi izithombe zakho zihlala zicacile futhi zicacile ngisho noma zibukwa ngezindlela ezahlukene.
Ngaphezu kokusebenza okuhle kakhulu kokubona, imoduli yesibonisi se-OLED encane engu-1.50-intshi iphinde inikeze ukusebenza kahle kwamandla okuhle kakhulu. Ukusetshenziswa kwamandla okuphansi kwemoduli kusiza ukuthuthukisa impilo yebhethri, okwenza ibe yindawo ekahle kumadivayisi aphathekayo athembele ekuphathweni kwamandla okuphumelelayo.
Imojuli yethu yokubonisa encane engu-1.50-intshi engu-128x128 OLED ishintsha umdlalo kubuchwepheshe bokubonisa obunefomethi encane ngosayizi wayo omncane, ukubonisa okunesinqumo esiphezulu kanye nokusebenza okubonakalayo okuphezulu. Jabulela ikusasa lezithombe ezicacile nezikhanyayo ngamamojula ethu amasha bese uyisa amaphrojekthi akho ezingeni elilandelayo.