| Uhlobo Lokubonisa | I-IPS-TFT-LCD |
| I gama le-brand | I-WISEVISION |
| Usayizi | 1.47 intshi |
| Amaphikseli | Amachashazi angu-172×320 |
| Buka isiqondiso | I-IPS/Mahhala |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 17.65 x 32.83 mm |
| Usayizi Wephaneli | 19.75 x 36.86 x1.56 mm |
| Ukuhlelwa kombala | Umugqa Oqondile we-RGB |
| Umbala | 65 K |
| Ukukhanya | 350 (Min)cd/m² |
| Isixhumi esibonakalayo | I-QSP/MCU |
| Inombolo yephinikhodi | 8 |
| I-IC yomshayeli | GC9307 |
| Uhlobo Lokukhanya Kwangemuva | I-LED emhlophe engu-3 |
| I-voltage | -0.3~4.6 V |
| Isisindo | I-TBD |
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Izinga Lokushisa Lesitoreji | -30 ~ +80°C |
I-N147-1732THWIG49-C08 iyi-IPS TFT-LCD engu-1.47-intshi enesisombululo samaphikseli angu-172*320. Isekela izixhumi ezahlukene ezifana ne-SPI, inikeza ukuguquguquka kokuhlanganiswa okungenamthungo kunoma iyiphi iphrojekthi. Ukukhanya kwesibonisi okungu-350 cd/m² kuqinisekisa ukubonakala okucacile nokucacile ngisho nasezimweni zokukhanya okukhanyayo. Isikrini sisebenzisa i-IC yomshayeli we-GC9307 ethuthukisiwe ukuqinisekisa ukusebenza okubushelelezi nokusebenza kahle.
I-N147-1732THWIG49-C08 isebenzisa ubuchwepheshe be-IPS (In plane Switching) obune-angle ebanzi. Ububanzi bokubuka bungakwesokunxele: 80/kwesokudla: 80/phezulu: 80/phansi: 80 degrees. isilinganiso sokungafani esingu-1500:1, kanye nesilinganiso se-aspect esingu-3:4 (inani elijwayelekile). I-voltage yokunikezela ye-analog isukela ku--0.3V kuya ku-4.6V (inani elijwayelekile lingu-2.8V). Iphaneli ye-IPS inobubanzi obukhulu bama-engeli okubuka, imibala ekhanyayo, kanye nezithombe ezisezingeni eliphezulu ezigcwele futhi zemvelo. Le module ye-TFT-LCD ingasebenza ngaphansi kwamazinga okushisa asukela ku--20℃ kuya ku-+70℃, kanti amazinga okushisa ayo okugcina asukela ku--30℃ kuya ku-+80℃.