| Uhlobo Lokubonisa | I-IPS-TFT-LCD |
| I gama le-brand | I-WISEVISION |
| Usayizi | 1.46 intshi |
| Amaphikseli | Amachashazi angu-80×160 |
| Buka isiqondiso | KONKE Ukubuyekezwa |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 16.18×32.35 mm |
| Usayizi Wephaneli | 18.08×36.52×2.1 mm |
| Ukuhlelwa kombala | Umugqa Oqondile we-RGB |
| Umbala | 65 K |
| Ukukhanya | 350 (Min)cd/m² |
| Isixhumi esibonakalayo | I-SPI yomugqa ongu-4 |
| Inombolo yephinikhodi | 13 |
| I-IC yomshayeli | GC9107 |
| Uhlobo Lokukhanya Kwangemuva | I-LED emhlophe engu-3 |
| I-voltage | -0.3~4.6 V |
| Isisindo | 1.1 |
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Izinga Lokushisa Lesitoreji | -30 ~ +80°C |
I-N146-0816KTBPG41-H13 iyi-IPS TFT-LCD engu-1.46-intshi enesisombululo samaphikseli angu-80x160. Isekela izixhumi ezahlukene ezifana ne-SPI, i-MCU kanye ne-RGB, inikeza ukuguquguquka kokuhlanganiswa okungenamthungo kunoma iyiphi iphrojekthi. Ukukhanya kwesibonisi okungu-350 cd/m² kuqinisekisa ukubonakala okucacile nokucacile ngisho nasezimweni zokukhanya okukhanyayo. Isikrini sisebenzisa i-IC yomshayeli we-GC9107 ethuthukisiwe ukuqinisekisa ukusebenza okubushelelezi nokusebenza kahle.
I-N146-0816KTBPG41-H13 isebenzisa ubuchwepheshe be-IPS (In plane Switching) obune-angle ebanzi. Ububanzi bokubuka bungakwesokunxele: 80/kwesokudla: 80/phezulu: 80/phansi: 80 degrees. isilinganiso sokungafani esingu-800:1, kanye nesilinganiso se-aspect esingu-3:4 (inani elijwayelekile). I-voltage yokunikezela ye-analog isukela ku--0.3V kuya ku-4.6V (inani elijwayelekile lingu-2.8V). Iphaneli ye-IPS inobubanzi obukhulu bama-engeli okubuka, imibala ekhanyayo, kanye nezithombe ezisezingeni eliphezulu ezigcwele futhi zemvelo. Le module ye-TFT-LCD ingasebenza ngaphansi kwamazinga okushisa asukela ku--20℃ kuya ku-+70℃, kanti amazinga okushisa ayo okugcina asukela ku--30℃ kuya ku-+80℃.