| Uhlobo Lokubonisa | I-OLED |
| I gama le-brand | I-WISEVISION |
| Usayizi | Amayintshi angu-3.12 |
| Amaphikseli | Amachashazi angu-256×64 |
| Imodi Yokubonisa | I-Passive Matrix |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 76.78×19.18 mm |
| Usayizi Wephaneli | 88×27.8×2.0 mm |
| Umbala | Okumhlophe/Okuluhlaza okwesibhakabhaka/Okuphuzi |
| Ukukhanya | 60 (Ubuncane)cd/m² |
| Indlela Yokushayela | Ukunikezwa kwangaphandle |
| Isixhumi esibonakalayo | I-Parallel/I²C/4-wireSPI |
| Umsebenzi | 1/64 |
| Inombolo yephinikhodi | 30 |
| I-IC yomshayeli | I-SSD1322 |
| I-voltage | 1.65-3.3 V |
| Isisindo | I-TBD |
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | -40 ~ +85 °C |
| Izinga Lokushisa Lesitoreji | -40 ~ +85°C |
I-X312-5664ASWDG01-C30 iyisibonisi se-3.12” COG Graphic OLED, esenziwe ngesisombululo samaphikseli angu-256×64.
Le module yokubonisa ye-OLED inobukhulu be-outline obungu-88×27.8×2.0 mm kanye nosayizi we-AA ongu-76.78×19.18 mm;
Le module yakhelwe ngaphakathi nge-SSD1322 controller IC; ingasekelwa nge-parallel, i-4-line SPI, kanye ne-I²C interfaces; i-supply voltage ye-logic ingu-2.5V (inani elijwayelekile), umsebenzi wokushayela ongu-1/64.
I-X312-5664ASWDG01-C30 iyisibonisi se-OLED sesakhiwo se-COG, le module ye-OLED ifaneleka ezinhlelweni zezokwelapha, iphaneli yokulawula, umshini wokuzikhokhela, imishini yamathikithi, amamitha okupaka, njll.
Imojuli ye-OLED ingasebenza emazingeni okushisa asukela ku--40℃ kuya ku-+85℃; amazinga okushisa ayo okugcina asukela ku--40℃ kuya ku-+85℃.
1. Okuncane – Akudingi ukukhanya kwangemuva, ukuzikhipha;
2. I-engeli yokubuka ebanzi: Izinga lamahhala;
3. Ukukhanya Okuphezulu: 80 cd/m²;
4. Isilinganiso sokungafani okuphezulu (Igumbi Elimnyama): 2000:1;
5. Isivinini sokuphendula esiphezulu(<2μS);
6. Izinga Lokushisa Elibanzi Lokusebenza;
7. Ukusetshenziswa kwamandla okuphansi.
Sethula isikrini se-OLED esincane esingu-3.12-intshi esingu-256x64 dot small - isisombululo sesibonisi esisha nesisezingeni eliphezulu esiletha imiphumela emihle kakhulu yokubuka ezandleni zakho.
Ngosayizi wayo omncane kanye nobuningi bephikseli obuhlaba umxhwele bamachashazi angu-256x64, le module yokubonisa ye-OLED inikeza isipiliyoni sokubuka esingenakuqhathaniswa. Kungakhathaliseki ukuthi amaphrojekthi akho ochwepheshe adinga ihluzo ezicacile nezigqamile noma izinto ozidalile zidinga izithombe ezikhangayo, lesi sibonisi senzelwe ukuthatha okuqukethwe kwakho sikuyise ezingeni elisha.
Isebenzisa ubuchwepheshe be-OLED, le module inikeza ukunemba kombala okungenakuqhathaniswa kanye nokuqhathanisa, iqinisekisa ukuthi isithombe ngasinye siyaphila ngokunemba okumangalisayo. Ukulungiswa okuphezulu kanye nokuhlelwa kwamaphikseli aminyene kudala izithombe ezibukhali nezinemininingwane, okuletha ukucaca okungenakuqhathaniswa okuzokushiya umangele.
Le module yokubonisa ye-OLED ayigcini nje ngokunikeza imiphumela emihle yokubuka, kodwa futhi inesikhathi sokuphendula esisheshayo, okwenza ifaneleke kakhulu kokuqukethwe okuguquguqukayo nokusheshayo. Kungakhathaliseki ukuthi udlala imidlalo yevidiyo, ubukela ama-movie agcwele isenzo, noma uklama izithombe ezinyakazayo, lesi sibonisi sizothwebula yonke imizuzu kahle, siqinisekise isipiliyoni esibushelelezi nesingenamthungo.
Ngenxa yesimo sayo esincane, imodyuli ye-OLED iyakwazi ukusetshenziswa ngezindlela eziningi futhi ingafakwa kumadivayisi nezinhlelo zokusebenza ezahlukahlukene. Kungakhathaliseki ukuthi uklama idivayisi egqokekayo edinga isibonisi esincane, noma umkhiqizo omncane we-elekthronikhi wabathengi odinga isikhombikubona esibonakalayo esihle kakhulu, le modyuli iyisinqumo esifanele.
Naphezu kobukhulu bayo obuncane, le module yokubonisa ye-OLED ayithinti ukuqina noma ukuthembeka. Yenziwe ngezinto ezisezingeni eliphezulu kanye namasu okukhiqiza athuthukile, lesi sikrini sizohlala isikhathi eside futhi sinikeze ukusebenza okulinganayo nokungakhethi iminyaka ezayo.
Le module yokubonisa ye-OLED kulula ukuyisebenzisa nokuyifaka, futhi inikeza nezinketho zokuxhuma eziguquguqukayo zokuhlanganiswa okungenamthungo nehadiwe nesofthiwe oyithandayo. Le module ine-interface elula ukuyisebenzisa efanele kokubili abathuthukisi abangochwepheshe kanye nabantu abathanda ukuzilibazisa.
Thola ikusasa lobuchwepheshe bokubonisa ngesikrini semojuli encane ye-OLED engu-3.12-intshi engu-256x64 dot - ukuhlanganiswa okuphelele kwezithombe ezinhle kakhulu, ubuciko bekhwalithi ephezulu kanye nokusebenza okungenamthungo. Thuthukisa amaphrojekthi akho, thuthukisa imiklamo yakho futhi uphile okuqukethwe kwakho ngale mojuli yokubonisa ye-OLED engcono kakhulu.
(Qaphela: Impendulo enikeziwe yayinamagama angu-301.)