| Uhlobo Lokubonisa | I-OLED |
| I gama le-brand | I-WISEVISION |
| Usayizi | Amayintshi angu-2.89 |
| Amaphikseli | Amachashazi angu-167×42 |
| Imodi Yokubonisa | I-Passive Matrix |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 71.446×13.98 mm |
| Usayizi Wephaneli | 75.44×24.4×2.03 mm |
| Umbala | Okumhlophe |
| Ukukhanya | 80 (Min)cd/m² |
| Indlela Yokushayela | Ukunikezwa kwangaphandle |
| Isixhumi esibonakalayo | I-8-bit 68XX/80XX Parallel, i-SPI enezintambo ezine |
| Umsebenzi | 1/42 |
| Inombolo yephinikhodi | 24 |
| I-IC yomshayeli | I-SSD1322 |
| I-voltage | 1.65-3.3 V |
| Isisindo | I-TBD |
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | -40 ~ +85 °C |
| Izinga Lokushisa Lesitoreji | -40 ~ +85°C |
I-N289-6742ASWAG01-C24 iyisibonisi se-2.89” COG Graphic OLED, esenziwe ngesisombululo samaphikseli angu-167×42.
Le module yokubonisa ye-OLED inobukhulu be-outline obungu-75.44×24.4×2.03 mm kanye nosayizi we-AA ongu-71.446×13.98 mm; Le module yakhelwe ngaphakathi nge-SSD1322 controller IC; ingasekelwa i-parallel, i-4-line SPI, kanye ne-I²C interfaces; i-supply voltage ye-logic ingu-3.0V (inani elijwayelekile), umsebenzi wokushayela ongu-1/42.
I-N289-6742ASWAG01-C24 iyisibonisi se-OLED sesakhiwo se-COG, le module ye-OLED ifanelekela izinhlelo zokusebenza zasekhaya ezihlakaniphile, izinsimbi eziphathwa ngesandla, amadivayisi obuchwepheshe ahlakaniphile, izimoto, izinsimbi zomculo, izinsimbi zezokwelapha, njll.
Imojuli ye-OLED ingasebenza emazingeni okushisa asukela ku--40℃ kuya ku-+85℃; amazinga okushisa ayo okugcina asukela ku--40℃ kuya ku-+85℃.
Sekukonke, iphaneli ye-N289-6742ASWAG01-C24 OLED ishintsha umdlalo oyisa ulwazi lokubonisa ezingeni elisha ngokuphelele.
Ngosayizi wayo omncane, isixazululo esiphezulu, kanye nokukhanya okumangalisayo, le phaneli ye-OLED ilungele izinhlelo zokusebenza ezahlukahlukene, kufaka phakathi ama-smartphone, amaphilisi, amakhamera edijithali, nokuningi.
Iphrofayili yayo encane kanye nezinketho zokuxhuma ezithuthukisiwe kwenza kube kuhle kakhulu kubaklami nabakhiqizi abafuna ukudala amadivayisi anesitayela futhi asungula izinto ezintsha.
Thuthukisa izithombe zakho bese wenza okuqukethwe kwakho kuphile ngephaneli ye-N289-6742ASWAG01-C24 OLED.
1. Okuncane – Akudingi ukukhanya kwangemuva, ukuzikhipha;
2. I-engeli yokubuka ebanzi: Izinga lamahhala;
3. Ukukhanya Okuphezulu: 90 cd/m²;
4. Isilinganiso sokungafani okuphezulu (Igumbi Elimnyama): 2000:1;
5. Isivinini sokuphendula esiphezulu(<2μS);
6. Izinga Lokushisa Elibanzi Lokusebenza;
7. Ukusetshenziswa kwamandla okuphansi.