| Uhlobo Lokubonisa | I-IPS-TFT-LCD |
| I gama le-brand | I-WISEVISION |
| Usayizi | 1.46 intshi |
| Amaphikseli | Amachashazi angu-80×160 |
| Buka isiqondiso | KONKE Ukubuyekezwa |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 16.18×32.35 mm |
| Usayizi Wephaneli | 18.08×36.52×2.1 mm |
| Ukuhlelwa kombala | Umugqa Oqondile we-RGB |
| Umbala | 65 K |
| Ukukhanya | 350 (Min)cd/m² |
| Isixhumi esibonakalayo | I-SPI yomugqa ongu-4 |
| Inombolo yephinikhodi | 13 |
| I-IC yomshayeli | GC9107 |
| Uhlobo Lokukhanya Kwangemuva | I-LED emhlophe engu-3 |
| I-voltage | -0.3~4.6 V |
| Isisindo | 1.1 |
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Izinga Lokushisa Lesitoreji | -30 ~ +80°C |
I-N146-0816KTBPG41-H13 iyimojula ye-IPS TFT-LCD engu-1.46-intshi enesisombululo samaphikseli angu-80x160. Isebenzisa ubuchwepheshe be-IPS (In-Plane Switching) obune-angle ebanzi, inikeza ikhwalithi yesithombe ehambisanayo kuwo wonke ama-engeli okubuka angu-80 degrees (kwesobunxele/kwesokudla/phezulu/phansi), iletha imibala ekhanyayo, egcwele, nemvelo.
Lesi sibonisi sisekela izixhumi eziningi (i-SPI, i-MCU, i-RGB) ukuze kuhlanganiswe ngendlela eguquguqukayo. Njengoba inezinga eliphezulu lokukhanya elingu-350 cd/m², iqinisekisa ukubonakala okuhle kakhulu ngisho nangaphansi kokukhanya okukhanyayo okuzungezile. Ukusebenza kuqhutshwa yi-drive ye-**GC9107 ethuthukisiwe, eqinisekisa ukusebenza okubushelelezi nokusebenza kahle.
Imininingwane Eyinhloko:
Isilinganiso Sokuqhathanisa: 800:1
Isilinganiso Sokubukeka: 3:4 (Okuvamile)
I-Voltage Yokuphakelwa Kwe-Analog: -0.3V kuya ku-4.6V (Okujwayelekile okungu-2.8V)
Izinga Lokushisa Lokusebenza: -20°C kuya ku-+70°C
Izinga Lokushisa Lesitoreji: -30°C kuya ku-+80°C