| Uhlobo Lokubonisa | I-OLED |
| I gama le-brand | I-WISEVISION |
| Usayizi | 0.35 intshi |
| Amaphikseli | Isithonjana esingu-20 |
| Imodi Yokubonisa | I-Passive Matrix |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 7.7582×2.8 mm |
| Usayizi Wephaneli | 12.1×6×1.2 mm |
| Umbala | Okumhlophe/Okuluhlaza okotshani |
| Ukukhanya | 300 (Min)cd/m² |
| Indlela Yokushayela | Ukunikezwa kwangaphakathi |
| Isixhumi esibonakalayo | I-MCU-IO |
| Umsebenzi | 1/4 |
| Inombolo yephinikhodi | 9 |
| I-IC yomshayeli | |
| I-voltage | 3.0-3.5 V |
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | -30 ~ +70 °C |
| Izinga Lokushisa Lesitoreji | -40 ~ +80°C |
Esinye sezici eziyinhloko zesikrini sethu se-OLED esingamasentimitha angu-0.35 umphumela waso omuhle kakhulu wokubonisa. Isikrini sisebenzisa ubuchwepheshe be-OLED ukuqinisekisa izithombe ezicacile nezicacile, okuvumela abasebenzisi ukuthi bazulazule kalula kumamenyu futhi babuke ulwazi ngokucaca okucacile ngangokunokwenzeka. Kungakhathaliseki ukuthi sihlola izinga lebhethri le-e-cigarette yakho noma siqapha inqubekela phambili yentambo yakho ehlakaniphile yokweqa, izikrini zethu ze-OLED ziqinisekisa ulwazi lomsebenzisi olujulile nolujabulisayo.
Isikrini sethu se-OLED asikhawulelwe kuhlelo lokusebenza olulodwa; kunalokho, sinokusetshenziswa kwaso kumadivayisi ahlukahlukene kagesi. Kusukela kuma-e-cigarettes kuya kumakhebula edatha, kusukela ezintanjeni ezihlakaniphile zokugxuma kuya kumapeni ahlakaniphile, lesi sikrini esinezici eziningi singahlanganiswa kalula emikhiqizweni eminingi. Ukuzivumelanisa nezimo kwaso kwenza kube ukukhetha okuphezulu kwabakhiqizi abafuna ukuthuthukisa amadivayisi abo ngezibonisi zesimanje nezikhangayo.
Okwenza isikrini sethu se-OLED esingamasentimitha angu-0.35 sibe yingqayizivele ukusebenza kahle kwezindleko. Ngokungafani nezibonisi ze-OLED zendabuko, izikrini zethu zezingxenye azidingi amasekethe ahlanganisiwe (ama-IC). Ngokususa lesi sici, sinciphise kakhulu izindleko zokukhiqiza, okwaholela kumkhiqizo ongabizi kakhulu ngaphandle kokubeka engcupheni ukusebenza. Lokhu kwenza izikrini zethu ze-OLED zibe inketho ekhangayo yamabhizinisi afuna ukuhlanganisa izibonisi zekhwalithi ephezulu ngenkathi egcina intengo encintisanayo.
Nazi izinzuzo zalesi sibonisi se-OLED esinamandla aphansi:
1. Okuncane – Akudingi ukukhanya kwangemuva, ukuzikhipha;
2. I-engeli yokubuka ebanzi: Izinga lamahhala;
3. Ukukhanya Okuphezulu: 270 cd/m²;
4. Isilinganiso sokungafani okuphezulu (Igumbi Elimnyama): 2000:1;
5. Isivinini sokuphendula esiphezulu(<2μS));
6. Izinga Lokushisa Elibanzi Lokusebenza;
7. Ukusetshenziswa kwamandla okuphansi.