| Uhlobo Lokubonisa | I-OLED |
| I gama le-brand | I-WISEVISION |
| Usayizi | 1.54 intshi |
| Amaphikseli | Amachashazi angu-64×128 |
| Imodi Yokubonisa | I-Passive Matrix |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 17.51×35.04 mm |
| Usayizi Wephaneli | 21.51×42.54×1.45 mm |
| Umbala | Okumhlophe |
| Ukukhanya | 70 (Min)cd/m² |
| Indlela Yokushayela | Ukunikezwa kwangaphandle |
| Isixhumi esibonakalayo | I²C/4-wire SPI |
| Umsebenzi | 1/64 |
| Inombolo yephinikhodi | 13 |
| I-IC yomshayeli | I-SSD1317 |
| I-voltage | 1.65-3.3 V |
| Isisindo | I-TBD |
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | -40 ~ +70 °C |
| Izinga Lokushisa Lesitoreji | -40 ~ +85°C |
Imojuli Yokubonisa I-OLED Yesithombe engu-X154-6428TSWXG01-H13 engu-1.54-intshi
Imininingwane Yobuchwepheshe:
Izici Eziyinhloko:
Izicelo:
Izinzuzo Zokusebenza:
Imojuli yethu ye-X154-6428TSWXG01-H13 OLED iletha:
Kungani Kufanele Ukhethe Le Module?
Onjiniyela nabaklami bakhetha lesi sibonisi se-OLED ngenxa yaso:
1. Okuncane – Akudingi ukukhanya kwangemuva, ukuzikhipha;
2. I-engeli yokubuka ebanzi: Izinga lamahhala;
3. Ukukhanya Okuphezulu: 95 cd/m²;
4. Isilinganiso sokungafani okuphezulu (Igumbi Elimnyama): 10000:1;
5. Isivinini sokuphendula esiphezulu(<2μS);
6. Izinga Lokushisa Elibanzi Lokusebenza;
7. Ukusetshenziswa kwamandla okuphansi.