| Uhlobo Lokubonisa | I-OLED |
| I gama le-brand | I-WISEVISION |
| Usayizi | Amayintshi angu-2.89 |
| Amaphikseli | Amachashazi angu-167×42 |
| Imodi Yokubonisa | I-Passive Matrix |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 71.446×13.98 mm |
| Usayizi Wephaneli | 75.44×24.4×2.03 mm |
| Umbala | Okumhlophe |
| Ukukhanya | 80 (Min)cd/m² |
| Indlela Yokushayela | Ukunikezwa kwangaphandle |
| Isixhumi esibonakalayo | I-8-bit 68XX/80XX Parallel, i-SPI enezintambo ezine |
| Umsebenzi | 1/42 |
| Inombolo yephinikhodi | 24 |
| I-IC yomshayeli | I-SSD1322 |
| I-voltage | 1.65-3.3 V |
| Isisindo | I-TBD |
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | -40 ~ +85 °C |
| Izinga Lokushisa Lesitoreji | -40 ~ +85°C |
I-N289-6742ASWAG01-C24 iyisibonisi se-2.89” COG Graphic OLED, esenziwe ngesisombululo samaphikseli angu-167×42.
Le module yokubonisa ye-OLED inobukhulu be-outline obungu-75.44×24.4×2.03 mm kanye nosayizi we-AA ongu-71.446×13.98 mm; Le module yakhelwe ngaphakathi nge-SSD1322 controller IC; ingasekelwa i-parallel, i-4-line SPI, kanye ne-I²C interfaces; i-supply voltage ye-logic ingu-3.0V (inani elijwayelekile), umsebenzi wokushayela ongu-1/42.
I-N289-6742ASWAG01-C24 iyisibonisi se-OLED sesakhiwo se-COG, le module ye-OLED ifanelekela izinhlelo zokusebenza zasekhaya ezihlakaniphile, izinsimbi eziphathwa ngesandla, amadivayisi obuchwepheshe ahlakaniphile, izimoto, izinsimbi zomculo, izinsimbi zezokwelapha, njll.
Imojuli ye-OLED ingasebenza emazingeni okushisa asukela ku--40℃ kuya ku-+85℃; amazinga okushisa ayo okugcina asukela ku--40℃ kuya ku-+85℃.
Sekukonke, iphaneli ye-N289-6742ASWAG01-C24 OLED ishintsha umdlalo oyisa ulwazi lokubonisa ezingeni elisha ngokuphelele.
Ngosayizi wayo omncane, isixazululo esiphezulu, kanye nokukhanya okumangalisayo, le phaneli ye-OLED ilungele izinhlelo zokusebenza ezahlukahlukene, kufaka phakathi ama-smartphone, amaphilisi, amakhamera edijithali, nokuningi.
Thuthukisa izithombe zakho bese wenza okuqukethwe kwakho kuphile ngephaneli ye-N289-6742ASWAG01-C24 OLED.
1. Okuncane – Akudingi ukukhanya kwangemuva, ukuzikhipha;
2. I-engeli yokubuka ebanzi: Izinga lamahhala;
3. Ukukhanya Okuphezulu: 90 cd/m²;
4. Isilinganiso sokungafani okuphezulu (Igumbi Elimnyama): 2000:1;
5. Isivinini sokuphendula esiphezulu(<2μS);
6. Izinga Lokushisa Elibanzi Lokusebenza;
7. Ukusetshenziswa kwamandla okuphansi.