| Uhlobo Lokubonisa | I-OLED |
| I gama le-brand | I-WISEVISION |
| Usayizi | 1.92 intshi |
| Amaphikseli | Amachashazi angu-128×160 |
| Imodi Yokubonisa | I-Passive Matrix |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 28.908×39.34 mm |
| Usayizi Wephaneli | 34.5×48.8×1.4 mm |
| Umbala | Okumhlophe |
| Ukukhanya | 80 cd/m² |
| Indlela Yokushayela | Ukunikezwa kwangaphandle |
| Isixhumi esibonakalayo | I-SPI ehambisanayo/I²C/4-wire |
| Umsebenzi | 1/128 |
| Inombolo yephinikhodi | 31 |
| I-IC yomshayeli | CH1127 |
| I-voltage | 1.65-3.3 V |
| Isisindo | I-TBD |
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | -40 ~ +70 °C |
| Izinga Lokushisa Lesitoreji | -40 ~ +85°C |
I-X192-2860KSWDG02-C31 iyimojula yesibonisi se-COG graphic OLED engu-1.92-intshi enesisombululo samaphikseli angu-160×128.
Le module inezilinganiso ezincane zohlaka oluyi-34.5 × 48.8 × 1.4 mm kanye nosayizi wendawo esebenzayo (AA) ongu-28.908 × 39.34 mm. Ihlanganisa i-CH1127 controller IC, isekela izixhumi ezihambisanayo, i-I²C, kanye nezixhumi ezilandelanayo ze-SPI ezinezintambo ezine ukuze kuxhunywe ngendlela eguquguqukayo.
Nge-voltage yokuphakelwa kwe-logic engu-3V kanye ne-voltage yokuphakelwa kwesibonisi engu-12V, le module ye-OLED yenzelwe izinhlelo zokusebenza eziningi ezahlukene, okuhlanganisa:
1. Okuncane – Akudingi ukukhanya kwangemuva, ukuzikhipha;
2. I-engeli yokubuka ebanzi: Izinga lamahhala;
3. Ukukhanya Okuphezulu: 270 cd/m²;
4. Isilinganiso sokungafani okuphezulu (Igumbi Elimnyama): 2000:1;
5. Isivinini sokuphendula esiphezulu(<2μS);
6. Izinga Lokushisa Elibanzi Lokusebenza;
7. Ukusetshenziswa kwamandla okuphansi.
Sethula ubuchwepheshe bethu bamuva, isikrini semojuli yokubonisa encane engu-1.92-intshi engu-128x160 dot OLED. Ubukhulu obuncane bale mojuli yokubonisa ethuthukisiwe kanye nesinqumo esiphezulu kwenza kube ukukhetha okuhle kwamadivayisi ahlukahlukene kagesi.
Ingamamitha angu-1.92 kuphela, imoduli yokubonisa ye-OLED yenzelwe ukuhlanganiswa kalula kumadivayisi aphathekayo, amawashi ahlakaniphile, ama-tracker okuqina komzimba kanye namanye amadivayisi kagesi amancane. Naphezu kobukhulu bayo obukhulu, inikeza izithombe ezicacile ezinesinqumo esiphezulu samachashazi angu-128x160. Qinisekisa ukuthi abasebenzisi bangajabulela imibala egqamile, izithombe ezicacile, kanye nemifanekiso ebushelelezi kumadivayisi abo.
Imojula yokubonisa ifakwe ubuchwepheshe be-OLED (organic light-emitting diode), obunikeza izinzuzo eziningana kunezikrini ze-LCD zendabuko. Izikrini ze-OLED zinikeza ukugqama okungcono, ama-engeli okubuka abanzi, kanye nezikhathi zokuphendula ezisheshayo. Lokhu kusho ukuthi abasebenzisi bangalindela ukusebenza okuhle kakhulu kokubukwayo kokubili ezindaweni ezikhanyayo nezimnyama kanye nakuma-engeli ahlukahlukene okubuka.
Ngaphezu kwalokho, ubuchwepheshe be-OLED buvumela amamojula okubonisa amancane nalula, okwenza kube kuhle kakhulu kumadivayisi aphathekayo. Ukwakheka kwayo okonga amandla kuqinisekisa ukuthi isebenzisa amandla amancane kunesikrini se-LCD, okusiza ukwandisa impilo yebhethri yamadivayisi kagesi. Lesi sici siwusizo kakhulu kumadivayisi ahloselwe ukusetshenziswa isikhathi eside ngaphandle kokushaja njalo.
Ngaphezu kwamakhono ayo okubona ahlaba umxhwele, isikrini semojuli yokubonisa encane engu-1.92-intshi engu-128x160 dot OLED sinezici ezilula ukuzisebenzisa. Sisekela izinketho eziningi zesixhumi esibonakalayo, okuhlanganisa i-SPI (Serial Peripheral Interface) kanye ne-I2C (Inter Integrated Circuit), enikeza ukuguquguquka kokuxhuma nokuhlanganisa imojuli kumadivayisi ahlukene kagesi.
Ukuze kube lula ukuyisebenzisa, imodyuli yokubonisa yakhelwe nge-interface elula eyenza kube lula ukuyisebenzisa nokusebenzisana nedivayisi. Ubukhulu bayo obuncane buqinisekisa ukuthi ingahlangana kalula nemiklamo ehlukahlukene ngaphandle kokuphazamisa ukusebenza noma ubuhle obujwayelekile.
Ngamafuphi, isikrini se-module yokubonisa encane engu-1.92-intshi engu-128x160 dot OLED siyindlela ephelele yamadivayisi kagesi adinga isibonisi esincane esinesinqumo esiphezulu. Ubukhulu bayo obuncane, amakhono okubuka ahlaba umxhwele kanye nezici ezilula ukuzisebenzisa kwenza kube yisisombululo esingcono kakhulu sabaklami nabakhiqizi ukuzwa ubuhle bobuchwepheshe be-OLED ngale module yokubonisa esezingeni eliphezulu.