| Uhlobo Lokubonisa | I-IPS-TFT-LCD |
| I gama le-brand | I-WISEVISION |
| Usayizi | 0.87 amayintshi |
| Amaphikseli | Amachashazi angu-50 x 120 |
| Buka isiqondiso | KONKE UKUBUYEKEZWA |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 8.49 x 20.37mm |
| Usayizi Wephaneli | 10.8 x 25.38 x 2.13mm |
| Ukuhlelwa kombala | Umugqa Oqondile we-RGB |
| Umbala | 65K |
| Ukukhanya | 350 (Min)cd/m² |
| Isixhumi esibonakalayo | I-SPI yomugqa ongu-4 |
| Inombolo yephinikhodi | 13 |
| I-IC yomshayeli | I-GC9D01 |
| Uhlobo Lokukhanya Kwangemuva | I-LED emhlophe engu-1 |
| I-voltage | 2.5~3.3 V |
| Isisindo | 1.1 |
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | -20 ~ +60 °C |
| Izinga Lokushisa Lesitoreji | -30 ~ +80°C |
I-N087-0512KTBIG41-H13 iyi-IPS TFT-LCD engu-0.87-intshi enesisombululo samaphikseli angu-50x120. Isekela izixhumi ezahlukene ezifana ne-SPI, inikeza ukuguquguquka kokuhlanganiswa okungenamthungo kunoma iyiphi iphrojekthi. Ukukhanya kwesibonisi okungu-350 cd/m² kuqinisekisa ukubonakala okucacile nokucacile ngisho nasezimweni zokukhanya okukhanyayo. Isikrini sisebenzisa i-IC yomshayeli we-GC9D01 ethuthukisiwe ukuqinisekisa ukusebenza okubushelelezi nokusebenza kahle.
I-N087-0512KTBIG41-H13 isebenzisa ubuchwepheshe be-IPS (In plane Switching) obune-angle ebanzi. Ububanzi bokubuka bungakwesokunxele: 70/kwesokudla: 70/phezulu: 70/phansi: 70 degrees. isilinganiso sokungafani esingu-1000:1, kanye nesilinganiso se-aspect esingu-3:4 (inani elijwayelekile). I-voltage yokuphakelwa kwe-analog isukela ku-2.5V kuya ku-3.3V (inani elijwayelekile lingu-2.8V). Iphaneli ye-IPS inobubanzi obukhulu bama-engeli okubuka, imibala ekhanyayo, kanye nezithombe ezisezingeni eliphezulu ezigcwele futhi zemvelo. Le module ye-TFT-LCD ingasebenza ngaphansi kwamazinga okushisa asukela ku--20℃ kuya ku-+60℃, kanti amazinga okushisa ayo okugcina asukela ku--30℃ kuya ku-+80℃.