| Uhlobo Lokubonisa | I-IPS-TFT-LCD |
| Bigama lerandi | WI-ISEVISION |
| Si-size | 0.85 amayintshi |
| Amaphikseli | Amachashazi angu-128×128 |
| Buka isiqondiso | I-IPS/Mahhala |
| Indawo Esebenzayo (A).A) | 15.2064x 15.2064 mm |
| Usayizi Wephaneli | 17.58 x 20.82 x1.5 mm |
| Ukuhlelwa kombala | Umugqa Oqondile we-RGB |
| Umbala | 65K |
| Ukukhanya | 300 (Min)cd/m² |
| Isixhumi esibonakalayo | I-SPI / i-MCU |
| Inombolo yephinikhodi | 12 |
| I-IC yomshayeli | GC9107 |
| Uhlobo Lokukhanya Kwangemuva | 1I-LED Emhlophe Ne-Chip |
| I-voltage | 2.4~3.3 V |
| Isisindo | I-TBD |
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Izinga Lokushisa Lesitoreji | -30 ~ +80°C |
I-N085-1212TBWIG42-H12 iyimojuli yokubonisa ye-IPS ebanzi ye-TFT-LCD engu-0.85 intshi enobukhulu obuncane. Le phaneli ye-TFT-LCD enobukhulu obuncane inesisombululo samaphikseli angu-128x128, i-IC yokulawula ye-GC9107 eyakhelwe ngaphakathi, isekela isikhombimsebenzisi se-SPI esinezintambo ezine, ububanzi be-voltage yokunikezela (VDD) obungu-2.4V ~ 3.3V, ukukhanya kwemojuli okungu-300 cd/m², kanye nokungafani okungu-1200.
Le module ikwimodi yesikrini esiqondile, futhi iphaneli isebenzisa ubuchwepheshe be-IPS (In plane Switching) obune-engeli ebanzi. Ububanzi bokubuka bukwesobunxele: 80/kwesokudla: 80/phezulu: 80/phansi: 80 degrees. Iphaneli ye-IPS inezinhlobo eziningi zama-engeli okubuka, imibala ekhanyayo, kanye nezithombe ezisezingeni eliphezulu ezigcwele futhi zemvelo. Ifaneleka kakhulu ezinhlelweni zokusebenza ezifana namadivayisi agqokwayo kanye nezinsimbi zokwelapha. Izinga lokushisa lokusebenza lale module lingu-20 ℃ kuya ku-70 ℃, kanti izinga lokushisa lokugcina lingu-30 ℃ kuya ku-80 ℃.
I-N085-1212TBWIG42-H12 ifakwe i-IC yomshayeli we-GC9107 ethuthukisiwe, eqinisekisa ukusebenza okubushelelezi nokuphendulayo. Lokhu kuqinisekisa ukuthi okuqukethwe kwakho kulethwa ngokungenaphutha ngaphandle kokulibala noma ukuphazamiseka. Kungakhathaliseki ukuthi udlala ividiyo enesinqumo esiphezulu noma ubonisa ihluzo ezinemininingwane, le module yokubonisa ye-TFT ingayiphatha kalula.