| Uhlobo Lokubonisa | I-IPS-TFT-LCD |
| I gama le-brand | I-WISEVISION |
| Usayizi | 1.14 intshi |
| Amaphikseli | Amachashazi angu-135×240 |
| Buka isiqondiso | I-IPS/Mahhala |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 14.86×24.91 mm |
| Usayizi Wephaneli | 17.6×31×1.6 mm |
| Ukuhlelwa kombala | Umugqa Oqondile we-RGB |
| Umbala | 65K |
| Ukukhanya | 400 (Min)cd/m² |
| Isixhumi esibonakalayo | I-SPI / i-MCU |
| Inombolo yephinikhodi | 13 |
| I-IC yomshayeli | ST7789V3 |
| Uhlobo Lokukhanya Kwangemuva | I-LED engu-1 ene-chip-white |
| I-voltage | 2.4~3.3 V |
| Isisindo | 1.8 g |
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Izinga Lokushisa Lesitoreji | -30 ~ +80°C |
I-N114-2413THBIG01-H13 iyimojuli yokubonisa ye-IPS ebanzi ye-TFT-LCD engu-1.14-intshi enobukhulu obuncane. Le phaneli ye-TFT-LCD enobukhulu obuncane inesisombululo samaphikseli angu-135×240, i-IC yokulawula ye-ST7789V3 eyakhelwe ngaphakathi, isekela isikhombimsebenzisi se-SPI esinezintambo ezine, ububanzi be-voltage yokunikezela (VDD) obungu-2.4V~3.3V, ukukhanya kwemojuli okungu-400 cd/m², kanye nokuqhathanisa okungu-800.
Esinye sezici ezivelele zalesi sibonisi se-TFT LCD esingu-1.14-intshi yiphaneli yaso ye-IPS (In-Plane Switching) eyakhelwe ngaphakathi. Lobu buchwepheshe bunikeza i-engeli yokubuka ebanzi yesobunxele: 80 / kwesokudla: 80 / phezulu: 80 / phansi: amadigri angu-80 (okuvamile), okuvumela abasebenzisi ukuthi bajabulele izithombe ezicacile nezicacile ezivela kuzo zonke izingxenyana. Kungakhathaliseki ukuthi ubukela amavidiyo, ubuka izithombe noma udlala imidlalo, isibonisi siqinisekisa isipiliyoni sokubuka esingcono kakhulu.
I-N114-2413THBIG01-H13 ifaneleka kakhulu ezinhlelweni zokusebenza ezifana namadivayisi agqokwayo, izinsimbi zokwelapha, imikhiqizo emhlophe, izinhlelo zevidiyo, izingidi ezihlakaniphile. Izinga lokushisa lokusebenza lale module lingu-20 ℃ kuya ku-70 ℃, kanti izinga lokushisa lokugcina lingu-30 ℃ kuya ku-80 ℃.
Iphaneli ye-N114-2413THBIG01-H13 TFT-LCD inezincazelo eziphakeme, ubuchwepheshe obuthuthukisiwe kanye nokuhambisana okuhlukahlukene, okwenza kube yisisombululo esithembekile nesisebenza kahle kuzo zonke izidingo zakho zokubonisa. Kungakhathaliseki ukuthi udala i-prototype entsha noma uthuthukisa idivayisi ekhona, leli phaneli le-IPS TFT-LCD lizothatha ulwazi lomsebenzisi liye ezingeni elisha. Zizwele ikusasa lezibuko ezibonakalayo ngale phaneli ye-TFT-LCD esezingeni eliphezulu.
Sethula ubuchwepheshe bethu bamuva kumamojula wokubonisa we-LCD - isikrini semojula yokubonisa ye-LCD engu-1.14-intshi encane engu-135 RGB × 240 amachashazi e-TFT LCD! Lesi sikrini esincane nesiguquguqukayo senzelwe ukunikeza isibonisi esicacile nesicacile sezinhlelo zokusebenza ezahlukahlukene.
Njengoba ilinganisa amasentimitha angu-1.14 kuphela, le module yokubonisa ye-TFT LCD inikeza ikhambi elilula lemikhiqizo edinga izikrini ezincane ngaphandle kokwehlisa ikhwalithi. Naphezu kobukhulu bayo obukhulu, isikrini sinesinqumo samaphikseli angu-135 RGB × 240 dot pixel esimangalisayo, siqinisekisa ukuthi izithombe nombhalo kucacile, ngaleyo ndlela sithuthukisa ulwazi lomsebenzisi.
Le module isebenzisa ubuchwepheshe obuthuthukisiwe be-TFT ukuhlinzeka ngemibala ecacile kanye nokugqama okuhle kakhulu kwezinhlelo zokusebenza eziningi. Kungakhathaliseki ukuthi iyidivayisi yokudlala ephathekayo, ikhamera yedijithali noma iwashi elihlakaniphile, imodule yokubonisa i-TFT LCD encane engu-1.14-intshi yenzelwe ukuhlinzeka ngokusebenza okuhle kakhulu kokubukwayo.
Esinye sezici eziyinhloko zale module yokubonisa ukuthi iyakwazi ukuguquguquka. Ihambisana nezixhumi ezahlukene zokubonisa, okuhlanganisa i-SPI ne-RGB, futhi ingahlanganiswa kalula emikhiqizweni ehlukene. Ngaphezu kwalokho, le module isekela kokubili ukuma kwendawo kanye nokuma kwesithombe, okunikeza abaklami ukuguquguquka kokukhetha ifomethi yokubonisa efanelana kahle nemikhiqizo yabo.
Imojula yesibonisi se-TFT LCD engu-1.14" encane yefomu elincane inikeza nezinketho ezilula zokwenza ngokwezifiso. Ithimba lethu lochwepheshe lingasiza ekwenzeni ngokwezifiso isofthiwe kanye nehadiwe ukuze kuhlangatshezwane nezidingo ezithile, ukuqinisekisa ukulingana okuphelele komkhiqizo wakho. Kusukela ekulinganisweni kombala kuya ekuhlanganisweni kwesikrini sokuthinta, sinikeza ukwesekwa okuphelele, Sikusiza ukuthi ufeze ukusebenza kanye nobuhle bokuklama obufunayo.
Ngamafuphi, isikrini esincane se-1.14" 135 RGB × 240 dot TFT LCD sihlanganisa ubuncane, ukuguquguquka kanye nokusebenza okubonakalayo okuphezulu. Kungakhathaliseki ukuthi uthuthukisa amadivayisi aphathwayo, ubuchwepheshe obugqokwayo, noma yini enye edinga umkhiqizo omncane, osezingeni eliphezulu ukuze usebenze kahle, - isibonisi se-premium, le module iyisisombululo esiphelele. Themba ubuchwepheshe bethu obusezingeni eliphezulu kanye nobuchwepheshe bokuguqula umbono wakho ube ngokoqobo ngemojuli yesibonisi se-TFT LCD engu-1.14" encane.