| Uhlobo Lokubonisa | I-OLED |
| I gama le-brand | I-WISEVISION |
| Usayizi | 1.54 intshi |
| Amaphikseli | Amachashazi angu-128×64 |
| Imodi Yokubonisa | I-Passive Matrix |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 35.052×17.516 mm |
| Usayizi Wephaneli | 42.04×27.22×1.4 mm |
| Umbala | Okumhlophe |
| Ukukhanya | 100 (Min)cd/m² |
| Indlela Yokushayela | Ukunikezwa kwangaphandle |
| Isixhumi esibonakalayo | I-SPI ehambisanayo/I²C/4-wire |
| Umsebenzi | 1/64 |
| Inombolo yephinikhodi | 24 |
| I-IC yomshayeli | I-SSD1309 |
| I-voltage | 1.65-3.3 V |
| Isisindo | I-TBD |
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | -40 ~ +70 °C |
| Izinga Lokushisa Lesitoreji | -40 ~ +85°C |
I-X154-2864KSWTG01-C24 iyisibuko se-SPI OLED, senziwe ngamaphikseli angu-128x64, usayizi ovundlile uyi-intshi engu-1.54. Lesi sibuko esinemifanekiso sinobukhulu bemojuli obungu-42.04×27.22×1.4 mm kanye nosayizi we-AA ongu-35.052 x 17.516 mm; sakhelwe ngaphakathi nge-SSD1309 controller IC futhi sisekela isikhombimsebenzisi se-SPI esihambisanayo, i-I²C kanye ne-4-wire serial.
I-X154-2864KSWTG01-C24 iyisibonisi se-OLED sesakhiwo se-COG le module ye-OLED ilula, inamandla aphansi futhi incane kakhulu, ifanele izinhlelo zokusebenza zasekhaya, i-financial-POS, izinsimbi eziphathwayo, amadivayisi obuchwepheshe ahlakaniphile, izimoto, izinsimbi zezokwelapha, njll.
Imojuli ye-OLED ingasebenza emazingeni okushisa asukela ku--40℃ kuya ku-+70℃; amazinga okushisa ayo okugcina asukela ku--40℃ kuya ku-+85℃.
Ngamagama angukhiye afana ne-OLED, i-PMOD, iphaneli ye-OLED kanye ne-OLED module, i-X154-2864KSTWG01-C24 iyisinqumo sokuqala kulabo abafuna izixazululo zokubonisa zekhwalithi ephezulu.
Kungakhathaliseki ukuthi kungama-electronics abathengi, amadivayisi agqokwayo noma izinhlelo zokusebenza zezimboni, leli phaneli le-OLED linikeza ukusebenza okuphezulu nokuthembeka.
Umklamo wayo wangempela, kanye nemininingwane ehlaba umxhwele, kuyenza ibe ukukhetha okuhle kakhulu emakethe.
1. Okuncane – Akudingi ukukhanya kwangemuva, ukuzikhipha;
2. I-engeli yokubuka ebanzi: Izinga lamahhala;
3. Ukukhanya Okuphezulu: 100 (Min)cd/m²;
4. Isilinganiso sokungafani okuphezulu (Igumbi Elimnyama): 2000:1;
5. Isivinini sokuphendula esiphezulu(<2μS);
6. Izinga Lokushisa Elibanzi Lokusebenza;
7. Ukusetshenziswa kwamandla okuphansi.