| Uhlobo Lokubonisa | I-OLED |
| I gama le-brand | I-WISEVISION |
| Usayizi | 1.71 intshi |
| Amaphikseli | Amachashazi angu-128×32 |
| Imodi Yokubonisa | I-Passive Matrix |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 42.218×10.538 mm |
| Usayizi Wephaneli | 50.5×15.75×2.0 mm |
| Umbala | I-Monochrome (Emhlophe) |
| Ukukhanya | 80 (Min)cd/m² |
| Indlela Yokushayela | Ukunikezwa kwangaphandle |
| Isixhumi esibonakalayo | I-SPI ehambisanayo/I²C/4-wire |
| Umsebenzi | 1/64 |
| Inombolo yephinikhodi | 18 |
| I-IC yomshayeli | I-SSD1312 |
| I-voltage | 1.65-3.5 V |
| Isisindo | I-TBD |
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | -40 ~ +70 °C |
| Izinga Lokushisa Lesitoreji | -40 ~ +85°C |
I-X171-2832ASWWG03-C18 iyimojuli yokubonisa ye-COG OLED. Inosayizi we-AA ongu-42.218×10.538mm kanye nohlaka oluncane kakhulu olungu-50.5×15.75×2.0mm, i-OLED Display Module inikeza umklamo omncane futhi obushelelezi ohlangana kalula kunoma iyiphi idivayisi kagesi.
Ukukhanya okuvelele kwemojuli okungu-100 cd/m² kuqinisekisa ukubonakala okucacile nokucacile ngisho nasezindaweni ezikhanyiswe kahle.
Izinketho zayo zesikhombikubona eziguquguqukayo zifaka phakathi i-parallel, i-I²C, kanye ne-4-wire SPI, enikeza amathuba okuhlanganisa aguquguqukayo ukuze kuhlangatshezwane nezidingo zohlelo lokusebenza ezahlukahlukene.
Lesi sibonisi se-OLED sakhelwe ngaphakathi nge-SSD1315 IC SSD1312 driver IC, i-OLED Display Module iqinisekisa ukusebenza okuhle kakhulu nokuthembeka.
I-driver IC iqinisekisa ukudluliswa kwedatha okusheshayo nokunembile, okuvumela ukusebenzisana kwabasebenzisi okungenazihibe.
Kungakhathaliseki ukuthi kungokwemishini yezemidlalo egqokwayo, imishini yokunakekelwa kwempilo, noma izinhlelo zokukhiqiza ezihlakaniphile, i-OLED Display Module yethu iyisinqumo esifanele sokuthuthukisa ulwazi lomsebenzisi nokukhombisa amandla angempela omkhiqizo wakho.
1. Okuncane – Akudingi ukukhanya kwangemuva, ukuzikhipha;
2. I-engeli yokubuka ebanzi: Izinga lamahhala;
3. Ukukhanya Okuphezulu: 100 cd/m²;
4. Isilinganiso sokungafani okuphezulu (Igumbi Elimnyama): 2000:1;
5. Isivinini sokuphendula esiphezulu(<2μS);
6. Izinga Lokushisa Elibanzi Lokusebenza;
7. Ukusetshenziswa kwamandla okuphansi.