| Uhlobo Lokubonisa | I-OLED |
| I gama le-brand | I-WISEVISION |
| Usayizi | 2.23 amayintshi |
| Amaphikseli | Amachashazi angu-128×32 |
| Imodi Yokubonisa | I-Passive Matrix |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 55.02×13.1 mm |
| Usayizi Wephaneli | 62×24×2.0 mm |
| Umbala | Okumhlophe/Okuluhlaza okwesibhakabhaka/Okuphuzi |
| Ukukhanya | 120 (Min)cd/m² |
| Indlela Yokushayela | Ukunikezwa kwangaphandle |
| Isixhumi esibonakalayo | I-SPI ehambisanayo/I²C/4-wire |
| Umsebenzi | 1/32 |
| Inombolo yephinikhodi | 24 |
| I-IC yomshayeli | I-SSD1305 |
| I-voltage | 1.65-3.3 V |
| Isisindo | I-TBD |
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | -40 ~ +85 °C |
| Izinga Lokushisa Lesitoreji | -40 ~ +85°C |
I-X223-2832ASWCG02-C24 iyisibonisi se-OLED esingu-2.23” COG Graphic, esenziwe ngesisombululo samaphikseli angu-128x32. Le module yesibonisi se-OLED inobukhulu be-outline obungu-62×24×2.0 mm kanye nosayizi we-AA ongu-55.02×13.1 mm;
Le module yakhelwe ngaphakathi nge-SSD1305 controller IC; ingasekelwa nge-parallel, i-4-line SPI, kanye ne-I²C interfaces; i-supply voltage ye-logic ingu-3.0V (inani elijwayelekile), umsebenzi wokushayela ongu-1/32.
I-X223-2832ASWCG02-C24 iyisibonisi se-OLED sesakhiwo se-COG, le module ye-OLED ifanelekela izinhlelo zokusebenza zasekhaya ezihlakaniphile, i-POS yezezimali, izinsimbi eziphathwayo, amadivayisi obuchwepheshe ahlakaniphile, izimoto, ezigqokwayo ezihlakaniphile, izinsimbi zezokwelapha, njll. Imodule ye-OLED ingasebenza emazingeni okushisa asukela ku--40℃ kuya ku-+85℃; amazinga okushisa ayo okugcina asukela ku--40℃ kuya ku-+85℃
1. Okuncane – Akudingi ukukhanya kwangemuva, ukuzikhipha;
2. I-engeli yokubuka ebanzi: Izinga lamahhala;
3. Ukukhanya Okuphezulu: 140 cd/m²;
4. Isilinganiso sokungafani okuphezulu (Igumbi Elimnyama): 2000:1;
5. Isivinini sokuphendula esiphezulu(<2μS);
6. Izinga Lokushisa Elibanzi Lokusebenza;
7. Ukusetshenziswa kwamandla okuphansi.
Sethule isikrini se-OLED esincane esingu-2.23-intshi esakhiwe kabusha, okuwumkhiqizo oshintshashintshayo ohlanganisa ubuchwepheshe obusezingeni eliphezulu nomklamo omncane.
Le module yokubonisa ye-OLED inosayizi wesikrini omfishane ongamasentimitha angu-2.23 kuphela, okwenza ifaneleke kakhulu ezinhlelweni zokusebenza ezinesikhala esilinganiselwe. Naphezu kobukhulu bayo obuncane, imodule yokubonisa inesinqumo samachashazi angu-128x32 esimangalisayo, okuqinisekisa ukuboniswa kolwazi okucacile nokubukhali.
Ubuchwepheshe be-OLED obusetshenziswa kule module yokubonisa buqinisekisa ikhwalithi yesithombe enhle kakhulu, imibala ecacile kanye nokugqama okungenakuqhathaniswa. Ubuchwepheshe be-organic light-emitting diode (OLED) buqeda isidingo sokukhanya kwangemuva, ngaleyo ndlela buthuthukisa ukusebenza kahle kwamandla futhi buqeda amathuba ezinkinga ezihlobene nokukhanya kwangemuva njengokuphuma kwegazi kwangemuva.
Esinye sezici ezivelele zalesi sikrini se-OLED module ukuthi sinokuguquguquka okuhlukahlukene. Kungakhathaliseki ukuthi uthuthukisa izinto ezigqokwayo, izinto zikagesi ezincane, noma amadivayisi ahlakaniphile asekhaya, le module ingahlanganiswa kalula nomklamo wakho. Ukuhambisana kwayo nama-microcontroller ahlukahlukene kanye nobubanzi bayo be-voltage kuyenza ifaneleke ezinhlelweni eziningi ezahlukene.
Isikrini se-OLED esingu-2.23-intshi siphinde sinikeze ukubonakala okuhle kakhulu kuzo zonke izingxenyana, siqinisekisa ukuthi okuqukethwe kwakho kuhlala kucacile futhi kufundeka ngisho nasezimweni zokukhanya ezinzima. Lokhu kuyenza ifaneleke kakhulu imishini yangaphandle noma amagajethi adinga ukubukwa ngezindlela ezahlukene.
Ngaphezu kwalokho, le module yokubonisa yenzelwe ukuhlanganiswa okulula, ene-interface elula ehlangana kalula nezinhlelo zakho ezikhona. Ubukhulu bayo obuncane kanye nomklamo wayo olula kuvumela ukuthi ihlanganiswe kalula kunoma yimuphi umsebenzi ngaphandle kokuphazamisa ukusebenza.
Sekukonke, isikrini se-OLED esincane esingu-2.23-intshi sishintsha umdlalo emkhakheni wobuchwepheshe bokubonisa. Ukulungiswa kwaso okumangalisayo, imibala egqamile, kanye nokuhambisana nezinhlelo zokusebenza ezahlukahlukene kwenza kube ukukhetha okuhle kakhulu kwabathuthukisi abafuna ikhambi lokubonisa elisezingeni eliphezulu. Ngesici sayo esincane kanye nokusebenza okuphezulu, le module yokubonisa izoshintsha indlela esibuka futhi sisebenzisana ngayo namadivayisi kagesi.
1. Okuncane – Akudingi ukukhanya kwangemuva, ukuzikhipha;
2. I-engeli yokubuka ebanzi: Izinga lamahhala;
3. Ukukhanya Okuphezulu: 140 cd/m²;
4. Isilinganiso sokungafani okuphezulu (Igumbi Elimnyama): 2000:1;
5. Isivinini sokuphendula esiphezulu(<2μS);
6. Izinga Lokushisa Elibanzi Lokusebenza;
7. Ukusetshenziswa kwamandla okuphansi.