| Uhlobo Lokubonisa | I-IPS-TFT-LCD |
| I gama le-brand | I-WISEVISION |
| Usayizi | 10.1 intshi |
| Amaphikseli | Amachashazi angu-1024×600 |
| Buka isiqondiso | I-IPS/Mahhala |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 222.72×125.28 mm |
| Usayizi Wephaneli | 235 ×143 ×3.5 mm |
| Ukuhlelwa kombala | Umugqa Oqondile we-RGB |
| Umbala | 16.7 M |
| Ukukhanya | 250 (Min)cd/m² |
| Isixhumi esibonakalayo | I-RGB engu-8-bit efanayo |
| Inombolo yephinikhodi | 15 |
| I-IC yomshayeli | I-TBD |
| Uhlobo Lokukhanya Kwangemuva | I-LED EMHLOPHE |
| I-voltage | 3.0~3.6 V |
| Isisindo | I-TBD |
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Izinga Lokushisa Lesitoreji | -30 ~ +80°C |
I-B101N535C-27A iyimojuli yokubonisa ye-TFT-LCD engu-10.1” intshi; yenziwe ngesisombululo samaphikseli angu-1024×600. Le phaneli yokubonisa inobukhulu bemojuli obungu-235 × 143 × 3.5 mm kanye nosayizi we-AA ongu-222.72×125.28 mm. Imodi yokubonisa ivame ukuba mhlophe, kanti isikhombimsebenzisi siyi-RGB. Isibonisi sinewaranti yezinyanga ezingu-12 futhi siyatholakala njengomhlinzeki wasefektri. Isibonisi singasetshenziswa ezinhlelweni ezahlukahlukene ezifana nezinhlelo zokuzulazula kwezimoto, izidlali zemidiya eziphathwayo, izinhlelo zokulawula zezimboni, njalo njalo. Le mojuli ye-TFT ingasebenza emazingeni okushisa asukela ku--20℃ kuya ku-+70℃; amazinga okushisa ayo okugcina asukela ku--30℃ kuya ku-+80℃.
Isibonisi se-B101N535C-27A 10.1" TFT LCD sisekela ubuchwepheshe be-CTP (Capacitive Touch Panel), okuvumela isikhombikubona somsebenzisi esilula nesiphendulayo uma kuqhathaniswa nezikrini zokuthinta ezivikelayo. Ubuchwepheshe besikrini sokuthinta esivimbayo busekelwe esimisweni sokuthola izinguquko ku-capacitance ebusweni bephaneli yokuthinta.
Iphaneli yokuthinta yakhiwe ungqimba olubonisa ukukhanya oluphezulu kwephaneli yokubonisa kanye ne-IC yokulawula ezwa izinguquko ku-capacitance ebangelwa ukuthinta komuntu. Inikeza impendulo yokufaka enembile futhi enembile futhi iphila isikhathi eside kunezikrini zokuthinta ezivimbelayo.