| Uhlobo Lokubonisa | I-IPS-TFT-LCD |
| I gama le-brand | I-WISEVISION |
| Usayizi | 1.28 intshi |
| Amaphikseli | Amachashazi angu-240×240 |
| Buka isiqondiso | I-IPS/Mahhala |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 32.4×32.4 mm |
| Usayizi Wephaneli | 35.6×38.1×1.6 mm |
| Ukuhlelwa kombala | Umugqa Oqondile we-RGB |
| Umbala | 65K |
| Ukukhanya | 350 (Min)cd/m² |
| Isixhumi esibonakalayo | I-SPI / i-MCU |
| Inombolo yephinikhodi | 12 |
| I-IC yomshayeli | I-GC9A01 |
| Uhlobo Lokukhanya Kwangemuva | I-LED engu-1 ene-chip-white |
| I-voltage | 2.5~3.3 V |
| Isisindo | 1.2 g |
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Izinga Lokushisa Lesitoreji | -30 ~ +80°C |
I-N128-2424THWIG04-H12 iyisikrini esiyindilinga se-IPS TFT-LCD esinesikrini esingu-1.28-intshi ububanzi esinokulungiswa kwamaphikseli angu-240x240.
Lesi sibonisi esiyindilinga se-TFT siqukethe iphaneli ye-IPS TFT-LCD eyakhiwe nge-IC yomshayeli we-GC9A01 engakwazi ukuxhumana nge-interface ye-SPI.
I-N128-2424THWIG04-H12 iphaneli ye-IPS (In plane Switching) esetshenziswayo, enenzuzo yokugqama okuphezulu, isizinda esimnyama sangempela lapho isibonisi noma iphikseli ivaliwe kanye ne-engeli yokubuka ebanzi yesobunxele:85 / Kwesokudla:85 / Phezulu:85 / Phansi:85 degree (ejwayelekile), isilinganiso sokugqama esingu-1,100:1 (inani elijwayelekile), ukukhanya okungu-350 cd/m².
I-voltage yokunikezwa kwamandla ye-LCM isukela ku-2.5V kuya ku-3.3V, inani elijwayelekile elingu-2.8V.
Imojula yokubonisa ifanele amadivayisi amancane, amadivayisi agqokwayo, imikhiqizo yokwenza izinto ngokuzenzakalela ekhaya, imikhiqizo emhlophe, izinhlelo zevidiyo, njll.
Ingasebenza emazingeni okushisa asukela ku--20℃ kuya ku-+70℃ kanye namazinga okushisa okugcina asukela ku--30℃ kuya ku-+80℃.