| Uhlobo Lokubonisa | I-IPS-TFT-LCD |
| I gama le-brand | I-WISEVISION |
| Usayizi | 1.08 intshi |
| Amaphikseli | Amachashazi angu-128×220 |
| Buka isiqondiso | I-IPS/Mahhala |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 13.82×23.76 mm |
| Usayizi Wephaneli | 16.12×29.76×1.52 mm |
| Ukuhlelwa kombala | Umugqa Oqondile we-RGB |
| Umbala | 65K |
| Ukukhanya | 300 (Min)cd/m² |
| Isixhumi esibonakalayo | I-SPI / i-MCU |
| Inombolo yephinikhodi | 13 |
| I-IC yomshayeli | I-GC9A01 |
| Uhlobo Lokukhanya Kwangemuva | I-LED engu-1 ene-chip-white |
| I-voltage | 2.5~3.3 V |
| Isisindo | 1.2 g |
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Izinga Lokushisa Lesitoreji | -30 ~ +80°C |
I-N108-1222TBBIG15-H13 iyimojuli yokubonisa ye-IPS ebanzi ye-TFT-LCD engu-1.08 intshi enobukhulu obuncane. Le phaneli ye-TFT-LCD enobukhulu obuncane inesisombululo samaphikseli angu-128×220, i-IC yokulawula ye-GC9A01 eyakhelwe ngaphakathi, isekela isikhombimsebenzisi se-SPI esinezintambo ezine, ububanzi be-voltage yokunikezela (VDD) obungu-2.5V~3.3V, ukukhanya kwemojuli okungu-300 cd/m², kanye nokungafani okungu-800.
Esinye sezici ezivelele zalesi sibonisi se-TFT LCD esingu-1.08-intshi yiphaneli yaso ye-IPS (In-Plane Switching) eyakhelwe ngaphakathi. Lobu buchwepheshe bunikeza i-engeli yokubuka ebanzi yesobunxele: 80 / kwesokudla: 80 / phezulu: 80 / phansi: amadigri angu-80 (okuvamile), okuvumela abasebenzisi ukuthi bajabulele izithombe ezicacile nezicacile ezivela kuzo zonke izingxenyana. Kungakhathaliseki ukuthi ubukela amavidiyo, ubuka izithombe noma udlala imidlalo, isibonisi siqinisekisa isipiliyoni sokubuka esingcono kakhulu.
I-N108-1222TBBIG15-H13 ifaneleka kakhulu ezinhlelweni zokusebenza ezifana namadivayisi agqokwayo, imikhiqizo emhlophe, izinhlelo zevidiyo, izinsimbi zezokwelapha, izingidi ezihlakaniphile. Izinga lokushisa lokusebenza lale module lingu-20 ℃ kuya ku-70 ℃, kanti izinga lokushisa lokugcina lingu-30 ℃ kuya ku-80 ℃.