| Uhlobo Lokubonisa | I-IPS-TFT-LCD |
| I gama le-brand | I-WISEVISION |
| Usayizi | Amasentimitha angu-3.36 |
| Amaphikseli | Amachashazi angu-240×320 |
| Buka isiqondiso | I-IPS/Mahhala |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 51.27×68.36 mm |
| Usayizi Wephaneli | 54.5×83×2.2 mm |
| Ukuhlelwa kombala | Umugqa Oqondile we-RGB |
| Umbala | 262K |
| Ukukhanya | 250 (Min)cd/m² |
| Isixhumi esibonakalayo | I-MCU8BIT |
| Inombolo yephinikhodi | 15 |
| I-IC yomshayeli | ILI9340X |
| Uhlobo Lokukhanya Kwangemuva | I-LED engu-6 ene-chip-white |
| I-voltage | 2.7~3.3 V |
| Isisindo | I-TBD |
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Izinga Lokushisa Lesitoreji | -30 ~ +80°C |
I-TFT035Y048-A0 iyimojula yokubonisa ye-TFT-LCD ye-IPS engu-3.36-intshi enobukhulu obuncane.
Le phaneli encane ye-TFT-LCD inesisombululo samaphikseli angu-240×320, Imojula yokubonisa yakhelwe ngaphakathi nge-ILI9340X controller IC, isekela i-MCU 8-bit noma i-SPI interface, ububanzi be-supply voltage (VDD) obungu-2.7V~3.3V, ukukhanya kwemojula okungu-250 cd/m² (inani elijwayelekile), kanye nokuqhathanisa okungu-1200 (inani elijwayelekile).
Le module yokubonisa ye-TFT-LCD engamasentimitha angu-3.36 iyimodi yesithombe, futhi iphaneli isebenzisa ubuchwepheshe be-IPS (In plane Switching) obune-engeli ebanzi. Ububanzi bokubuka bungakwesokunxele: 80/kwesokudla: 80/phezulu: 80/phansi: 80 degrees.
Iphaneli inezinhlobonhlobo zemibono, imibala egqamile, kanye nezithombe zekhwalithi ephezulu ezinemvelo egcwele.
Ifaneleka kakhulu izinhlelo zokusebenza ezifana nezinsimbi zezokwelapha, amadivayisi aphathwayo, uhlelo lokuqapha ukuphepha.
Izinga lokushisa lokusebenza lale module lingu-20 ℃ kuya ku-70 ℃, kanti izinga lokushisa lokugcina lingu-30 ℃ kuya ku-80 ℃.
Sethula isikrini se-module ye-TFT LCD yosayizi omncane engu-3.36" engu-240 RGB×320 dots TFT LCD esimangalisayo nesithuthuke kakhulu! Le module yokubonisa esezingeni eliphezulu yenzelwe ukuguqula okuhlangenwe nakho kokubonisa kwamadivayisi ahlukahlukene kagesi. Ngosayizi wayo omncane kanye nokusebenza kwayo okumangalisayo, inikeza amathuba angenamkhawulo okuthuthukisa umkhiqizo obonakalayo wemikhiqizo yakho.
Inesibonisi samachashazi angu-240 RGB×320 esinesinqumo esiphezulu, le module ye-TFT LCD ikhiqiza izithombe ezinhle kakhulu nezicacile. Kungakhathaliseki ukuthi uklama ifoni ephathekayo, iwashi elihlakaniphile, uhlelo olufakiwe, noma iyiphi enye idivayisi ephathekayo, lesi sikrini sinikeza ukucaca okubonakalayo okumangalisayo kanye nokuboniswa kwemininingwane. Ubukhulu bayo obuncane buyenza ifaneleke kakhulu kumadivayisi aphathwayo, iqinisekisa ulwazi olukhululekile nolusebenziseka kalula ngenkathi igcina isici sefomu esincane.
Imojuli yokubonisa ye-TFT LCD engu-3.36" ine-engeli yokubuka ebanzi, evumela abasebenzisi ukuthi babuke okuqukethwe kwesikrini kusuka kuma-engeli ahlukahlukene ngaphandle kokulahlekelwa yikhwalithi. Lokhu kuqinisekisa ukuthi umkhiqizo wakho unikeza okuhlangenwe nakho okubonakalayo okuhehayo nokuhehayo, okuthuthukisa ukwaneliseka komsebenzisi jikelele. Imojuli iphinde ifake uhlelo lokukhanyisa oluthuthukisiwe, oluqinisekisa amazinga okukhanya ahambisanayo futhi alungiselelwe kahle ezimweni ezahlukene zokukhanya.
Le module yokubonisa ye-TFT LCD inikeza ukuhlanganiswa okulula ekwakhiweni komkhiqizo wakho. Ifakwe isikhombikubona esisebenziseka kalula, esivumela ukuxhumana okungenamthungo nebhodi eliyinhloko ledivayisi yakho futhi sinciphise isikhathi sokuthuthukiswa. Ngaphezu kwalokho, isekela amafomethi ahlukahlukene okufaka, ivumela ukuhambisana kanye nokuguquguquka kumadivayisi nezinhlelo zokusebenza ezahlukene.
Ngaphezu kwalokho, le module yokubonisa yakhelwe ukumelana nobunzima bokusetshenziswa kwansuku zonke. Ukwakhiwa kwayo okuhlala isikhathi eside kuqinisekisa ukumelana nokuklwebheka, imithelela, nezinye izici zangaphandle, okuqinisekisa impilo ende nokusebenza okuthembekile.
Ekuphetheni, isikrini se-module yokubonisa ye-TFT LCD engu-3.36" encane engu-240 RGB×320 dots sishintsha umdlalo emhlabeni wezibonisi ze-elekthronikhi. Ukulungiswa kwayo okumangalisayo, i-engeli yokubuka ebanzi, kanye nomklamo ohlangene kwenza kube ukukhetha okuhle kwamadivayisi nezinhlelo zokusebenza ezahlukahlukene. Phakamisa imikhiqizo yakho ezingeni elilandelayo ngale module yokubonisa emangalisayo futhi ulethe isipiliyoni sokubuka esingenakuqhathaniswa kubasebenzisi bakho.