| Uhlobo Lokubonisa | I-IPS-TFT-LCD |
| I gama le-brand | I-WISEVISION |
| Usayizi | 1.65 intshi |
| Amaphikseli | Amachashazi angu-142 x 428 |
| Buka isiqondiso | I-IPS/Mahhala |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 13.16 x 39.68 mm |
| Usayizi Wephaneli | 16.3 x 44.96 x 2.23 mm |
| Ukuhlelwa kombala | Umugqa Oqondile we-RGB |
| Umbala | 65K |
| Ukukhanya | 350 (Min)cd/m² |
| Isixhumi esibonakalayo | Imigqa emi-4 ye-SPI/MCU |
| Inombolo yephinikhodi | 13 |
| I-IC yomshayeli | I-NV3007 |
| Uhlobo Lokukhanya Kwangemuva | I-LED emhlophe engu-3 |
| I-voltage | 2.5~3.3 V |
| Isisindo | 1.1 |
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | -20 ~ +60 °C |
| Izinga Lokushisa Lesitoreji | -30 ~ +80°C |
I-SPEC N165-1442KTBIG31-H13 iyimojula ye-IPS TFT-LCD engu-1.65-intshi enikeza isinqumo samaphikseli angu-142×428. Ifaka ubuchwepheshe be-IPS (In-Plane Switching) obune-angle yokubuka ebanzi, inikeza ama-engeli okubuka angu-80° ahambisanayo (L/R/U/D) anezithombe ezigqamile nezinembile zombala.
Isekela i-interface ye-SPI, i-MCU, kanye ne-RGB, lesi sibonisi senza kube lula ukuhlanganiswa kwesistimu eguquguqukayo. Ukukhanya kwayo okuphezulu okungu-350 cd/m² kuqinisekisa ukubonakala okuhle ezindaweni ezikhanyayo, kuyilapho i-IC yomshayeli we-NV3007 ethuthukisiwe iqinisekisa ukusebenza kahle.
Imininingwane Eyinhloko:
Isilinganiso Sokuqhathanisa: 1000: 1
Isilinganiso Sokubukeka: 3:4 (Okuvamile)
I-Analog VDD:2.5V - 3.3V (Uhlobo lwe-2.8V)
Izinga Lokushisa Lokusebenza: -20°C kuya ku-+60°C
Izinga Lokushisa Lesitoreji: -30°C kuya ku-+80°C
Ububanzi bokubonisa: Kufaka phakathi i-Monochrome OLED, TFT, CTP;
Izixazululo zokubonisa: Kufaka phakathi amathuluzi okuzenzela, i-FPC eyenziwe ngokwezifiso, isibani sangemuva kanye nosayizi; Ukusekelwa kobuchwepheshe kanye nokuklama ngaphakathi
Q: 1. Ngingayithola i-oda lesampula?
A: Yebo, siyakwamukela i-oda lesampula ukuze sihlole futhi sihlole ikhwalithi.
Q: 2. Singakanani isikhathi sokuhola isampula?
A: Izidingo zesampula yamanje ziyizinsuku eziyi-1-3, izidingo zesampula ezenziwe ngokwezifiso ziyizinsuku eziyi-15-20.
Q: 3. Ingabe unawo umkhawulo we-MOQ?
A: I-MOQ yethu ingu-1PCS.
Q: 4. Iwaranti ingakanani?
A: Izinyanga eziyi-12.
Q: 5. Yimuphi u-express ovame ukuwusebenzisa ukuthumela amasampula?
A: Sivame ukuthumela amasampula nge-DHL, i-UPS, i-FedEx noma i-SF. Ngokuvamile kuthatha izinsuku ezi-5-7 ukufika.
Q: 6. Ingakanani isikhathi sakho sokukhokha esamukelekayo?
A: Isikhathi sethu sokukhokha ngokuvamile yi-T/T. Ezinye zingaxoxiswana ngazo.