| Uhlobo Lokubonisa | I-IPS TFT-LCD |
| I gama le-brand | I-WISEVISION |
| Usayizi | 2.45 amayintshi |
| Amaphikseli | 172RGB*378 |
| Buka isiqondiso | 12:00 |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 25.8(Ububanzi) x 56.7(V) mm |
| Usayizi Wephaneli | 28(Ububanzi) x 61.35(V) x2.5(D) mm |
| Ukuhlelwa kombala | Umugqa Oqondile we-RGB |
| Umbala | Okumhlophe |
| Ukukhanya | 350 (Min)cd/m² |
| Isixhumi esibonakalayo | I-SPI yomugqa ongu-4 |
| Inombolo yephinikhodi | 16 |
| I-IC yomshayeli | ST77925 |
| Uhlobo Lokukhanya Kwangemuva | I-LED emhlophe engu-4 |
| I-voltage | 2.5~3.3 V |
| Isisindo | 1.1g |
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Izinga Lokushisa Lesitoreji | -30 ~ +80°C |
I-N245-1737KTWPG01-C16 iyi-TFT-LCD engu-2.45 intshi enesisombululo samaphikseli angu-172RGB*378. isekela izixhumi ezahlukahlukene ezifana ne-4 Line SPI, enikeza ukuguquguquka kokuhlanganiswa okungenamthungo kunoma iyiphi iphrojekthi. Ukukhanya kwesibonisi okungu-350cd/m² kuqinisekisa ukubonakala okucacile nokucacile ngisho nasezimweni zokukhanya okukhanyayo. Isikrini sisebenzisa i-IC yomshayeli othuthukisiwe ukuqinisekisa ukusebenza okubushelelezi nokusebenza kahle.
I-N245-1737KTWPG01-C16 isebenzisa ubuchwepheshe be-wide angle (In plane Switching). Ububanzi bokubuka bungakwesokunxele: 25/kwesokudla: 25/phezulu: 25/phansi:25amadigri. isilinganiso sokungafani esingu-1000:1, kanye nesilinganiso sesici esingu-3:4 (inani elijwayelekile). I-voltage yokunikezela ye-analog isukela ku-2.5V kuya ku-3.3V (inani elijwayelekile lingu-2.8V). Iphaneli ye-IPS inezinhlobo eziningi zama-engeli okubuka, imibala ekhanyayo, kanye nezithombe ezisezingeni eliphezulu ezigcwele futhi zemvelo. Le module ye-TFT-LCD ingasebenza ngaphansi kwamazinga okushisa asukela ku--20℃ kuya ku-+70℃, kanti amazinga okushisa ayo okugcina asukela ku--30℃ kuya ku-+80℃.
I-New Vision Technology Co., Ltd. inendlunkulu eShenzhen futhi ibilokhu ikhonza amakhasimende iminyaka eyi-15 ngamakhono ayo aqinile e-R&D. Sizibophezele ekuhlinzekeni ngezinsizakalo zokubonisa nezobuchwepheshe ezisezingeni eliphezulu kumakhasimende emhlabeni jikelele. Imikhiqizo yethu, njenge-N245-1737KTWPG01-C16, yaziwa ngokuthembeka kwayo, ukuzinza, kanye nokusebenza kahle.
Ububanzi bokubonisa: Kufaka phakathi i-Monochrome OLED, TFT, CTP;
Izixazululo zokubonisa: Kufaka phakathi amathuluzi okuzenzela, i-FPC eyenziwe ngokwezifiso, isibani sangemuva kanye nosayizi; Ukusekelwa kobuchwepheshe kanye nokuklama ngaphakathi
Ukuqonda okujulile nokuphelele kwezicelo zokugcina;
Ukuhlaziywa kwezindleko kanye nenzuzo yokusebenza kwezinhlobo ezahlukene zokubonisa;
Incazelo kanye nokubambisana namakhasimende ukuze kunqunywe ubuchwepheshe bokubonisa obufanele kakhulu;
Ukusebenza ekuthuthukisweni okuqhubekayo kobuchwepheshe bezinqubo, ikhwalithi yomkhiqizo, ukonga izindleko, isheduli yokulethwa, njalo njalo.
Q: 1. Ngingayithola i-oda lesampula?
A: Yebo, siyakwamukela i-oda lesampula ukuze sihlole futhi sihlole ikhwalithi.
Q: 2. Singakanani isikhathi sokuhola isampula?
A: Izidingo zesampula yamanje ziyizinsuku eziyi-1-3, izidingo zesampula ezenziwe ngokwezifiso ziyizinsuku eziyi-15-20.
Q: 3. Ingabe unawo umkhawulo we-MOQ?
A: I-MOQ yethu ingu-1PCS.
Q: 4. Iwaranti ingakanani?
A: Izinyanga eziyi-12.
Q: 5. Yimuphi u-express ovame ukuwusebenzisa ukuthumela amasampula?
A: Sivame ukuthumela amasampula nge-DHL, i-UPS, i-FedEx noma i-SF. Ngokuvamile kuthatha izinsuku ezi-5-7 ukufika.
Q: 6. Ingakanani isikhathi sakho sokukhokha esamukelekayo?
A: Isikhathi sethu sokukhokha ngokuvamile yi-T/T. Ezinye zingaxoxiswana ngazo.