I-N286-3796KBWIG01-C24 iyimojuli yokubonisa ye-TFT-LCD ye-IPS engu-2.86 intshi ububanzi. Le phaneli ye-TFT-LCD encane inesisombululo samaphikseli angu-376×960, Imojuli yokubonisa yakhelwe ngaphakathi nge-ST7701S controller IC, isekela isikhombimsebenzisi se-MIPI, ububanzi be-voltage yokunikezela (VDD) obungu-2.4V~3.3V, ukukhanya kwemojuli okungu-350 cd/m² (inani elijwayelekile), kanye nokungafani okungu-1200 (inani elijwayelekile).
Le module yokubonisa ye-TFT-LCD engamasentimitha angu-2.86 iyimodi yesithombe, futhi iphaneli isebenzisa ubuchwepheshe be-IPS (In plane Switching) obune-wide angle. Ububanzi bokubuka bukwesobunxele: 80/kwesokudla: 80/phezulu: 80/phansi: 80 degrees. Iphaneli inezinhlobonhlobo zemibono, imibala ekhanyayo, kanye nezithombe ezisezingeni eliphezulu ezigcwele. Ifaneleka kakhulu ezinhlelweni zokusebenza ezifana namadivayisi agqokwayo, amadivayisi aphathwayo, uhlelo lokuqapha ukuphepha. Izinga lokushisa lokusebenza lale module lingu-20 ℃ kuya ku-70 ℃, kanti izinga lokushisa lokugcina lingu-30 ℃ kuya ku-80 ℃.
| Uhlobo Lokubonisa | I-IPS-TFT-LCD |
| Bigama lerandi | WI-ISEVISION |
| Si-size | 2.86intshi |
| Amaphikseli | 376×96Amachashazi angu-0 |
| Buka isiqondiso | I-IPS/Mahhala |
| Indawo Esebenzayo (A).A) | 26.51×67.68 mm |
| Usayizi Wephaneli | 31.2×76.6×2.13 mm |
| Ukuhlelwa kombala | Umugqa Oqondile we-RGB |
| Umbala | 262K |
| Ukukhanya | 320 (Ubuncane)cd/m² |
| Isixhumi esibonakalayo | I-MIPI |
| Inombolo yephinikhodi | 24 |
| I-IC yomshayeli | ST7701S |
| Uhlobo Lokukhanya Kwangemuva | I-LED engu-4 ene-chip-white |
| I-voltage | 2.4~3.3 V |
| Isisindo | 1.2 |
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Izinga Lokushisa Lesitoreji | -30 ~ +80°C |
Ububanzi bokubonisa: Kufaka phakathi i-Monochrome OLED, TFT, CTP;
Izixazululo zokubonisa: Kufaka phakathi amathuluzi okuzenzela, i-FPC eyenziwe ngokwezifiso, isibani sangemuva kanye nosayizi; Ukusekelwa kobuchwepheshe kanye nokuklama ngaphakathi
Ukuqonda okujulile nokuphelele kwezicelo zokugcina;
Ukuhlaziywa kwezindleko kanye nenzuzo yokusebenza kwezinhlobo ezahlukene zokubonisa;
Incazelo kanye nokubambisana namakhasimende ukuze kunqunywe ubuchwepheshe bokubonisa obufanele kakhulu;
Ukusebenza ekuthuthukisweni okuqhubekayo kobuchwepheshe bezinqubo, ikhwalithi yomkhiqizo, ukonga izindleko, isheduli yokulethwa, njalo njalo.
Q: 1. Ngingayithola i-oda lesampula?
A: Yebo, siyakwamukela i-oda lesampula ukuze sihlole futhi sihlole ikhwalithi.
Q: 2. Singakanani isikhathi sokuhola isampula?
A: Izidingo zesampula yamanje ziyizinsuku eziyi-1-3, izidingo zesampula ezenziwe ngokwezifiso ziyizinsuku eziyi-15-20.
Q: 3. Ingabe unawo umkhawulo we-MOQ?
A: I-MOQ yethu ingu-1PCS.
Q: 4. Iwaranti ingakanani?
A: Izinyanga eziyi-12.
Q: 5. Yimuphi u-express ovame ukuwusebenzisa ukuthumela amasampula?
A: Sivame ukuthumela amasampula nge-DHL, i-UPS, i-FedEx noma i-SF. Ngokuvamile kuthatha izinsuku ezi-5-7 ukufika.
Q: 6. Ingakanani isikhathi sakho sokukhokha esamukelekayo?
A: Isikhathi sethu sokukhokha ngokuvamile yi-T/T. Ezinye zingaxoxiswana ngazo.