I-N283-2064KIWPG03-C14 iyimojuli yokubonisa ye-IPS ebanzi ye-TFT-LCD engu-2.83 intshi enobukhulu obuncane. Le phaneli ye-TFT-LCD enobukhulu obuncane inesisombululo samaphikseli angu-200RGB*648, Imojuli yokubonisa yakhelwe ngaphakathi nge-GC9B72 controller IC, isekela isikhombimsebenzisi se-SPI 4 LINE, ububanzi be-supply voltage (VDD) obungu-2.4V~3.3V, ukukhanya kwemojuli okungu-350 cd/m² (inani elijwayelekile), kanye nokungafani okungu-1200 (inani elijwayelekile).
Le module yokubonisa ye-TFT-LCD engamasentimitha angu-2.83 iyimodi yesithombe, futhi iphaneli isebenzisa ubuchwepheshe be-IPS (In plane Switching) obune-wide angle. Ububanzi bokubuka bukwesobunxele: 80/kwesokudla: 80/phezulu: 80/phansi: 80 degrees. Iphaneli inezinhlobonhlobo zemibono, imibala ekhanyayo, kanye nezithombe ezisezingeni eliphezulu ezigcwele. Ifaneleka kakhulu ezinhlelweni zokusebenza ezifana namadivayisi agqokwayo, amadivayisi aphathwayo, uhlelo lokuqapha ukuphepha. Izinga lokushisa lokusebenza lale module lingu-20 ℃ kuya ku-70 ℃, kanti izinga lokushisa lokugcina lingu-30 ℃ kuya ku-80 ℃.
| Uhlobo Lokubonisa | I-IPS-TFT-LCD |
| Bigama lerandi | WI-ISEVISION |
| Si-size | 2.83intshi |
| Amaphikseli | 200(H)RGB x 648(V) |
| Buka isiqondiso | Konke Ukubuka |
| Indawo Esebenzayo (A).A) | 21.42(H) x 69.4V) |
| Usayizi Wephaneli | 24.42(Ububanzi) x 74.7(V) x2.42(D) mm |
| Ukuhlelwa kombala | Umugqa Oqondile we-RGB |
| Umbala | |
| Ukukhanya | 350 (Ubuncane)cd/m² |
| Isixhumi esibonakalayo | I-SPI UMZILA 4 |
| Inombolo yephinikhodi | 14 |
| I-IC yomshayeli | I-GC9B72 |
| Uhlobo Lokukhanya Kwangemuva | 6 I-LED EMHLOPHE |
| I-voltage | 2.4~3.3 V |
| Isisindo | I-TBD |
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Izinga Lokushisa Lesitoreji | -30 ~ +80°C |
Ububanzi bokubonisa: Kufaka phakathi i-Monochrome OLED, TFT, CTP;
Izixazululo zokubonisa: Kufaka phakathi amathuluzi okuzenzela, i-FPC eyenziwe ngokwezifiso, isibani sangemuva kanye nosayizi; Ukusekelwa kobuchwepheshe kanye nokuklama ngaphakathi
Ukuqonda okujulile nokuphelele kwezicelo zokugcina;
Ukuhlaziywa kwezindleko kanye nenzuzo yokusebenza kwezinhlobo ezahlukene zokubonisa;
Incazelo kanye nokubambisana namakhasimende ukuze kunqunywe ubuchwepheshe bokubonisa obufanele kakhulu;
Ukusebenza ekuthuthukisweni okuqhubekayo kobuchwepheshe bezinqubo, ikhwalithi yomkhiqizo, ukonga izindleko, isheduli yokulethwa, njalo njalo.
Q: 1. Ngingayithola i-oda lesampula?
A: Yebo, siyakwamukela i-oda lesampula ukuze sihlole futhi sihlole ikhwalithi.
Q: 2. Singakanani isikhathi sokuhola isampula?
A: Izidingo zesampula yamanje ziyizinsuku eziyi-1-3, izidingo zesampula ezenziwe ngokwezifiso ziyizinsuku eziyi-15-20.
Q: 3. Ingabe unawo umkhawulo we-MOQ?
A: I-MOQ yethu ingu-1PCS.
Q: 4. Iwaranti ingakanani?
A: Izinyanga eziyi-12.
Q: 5. Yimuphi u-express ovame ukuwusebenzisa ukuthumela amasampula?
A: Sivame ukuthumela amasampula nge-DHL, i-UPS, i-FedEx noma i-SF. Ngokuvamile kuthatha izinsuku ezi-5-7 ukufika.
Q: 6. Ingakanani isikhathi sakho sokukhokha esamukelekayo?
A: Isikhathi sethu sokukhokha ngokuvamile yi-T/T. Ezinye zingaxoxiswana ngazo.