| Uhlobo Lokubonisa | I-IPS-TFT-LCD |
| I gama le-brand | I-WISEVISION |
| Usayizi | 3.95 amayintshi |
| Amaphikseli | Amachashazi angu-480×480 |
| Buka isiqondiso | I-IPS/Mahhala |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 36.72×48.96 mm |
| Usayizi Wephaneli | 40.44×57×2 mm |
| Ukuhlelwa kombala | Umugqa Oqondile we-RGB |
| Umbala | 262K |
| Ukukhanya | 350 (Min)cd/m² |
| Isixhumi esibonakalayo | I-SPI / MCU/RGB |
| Inombolo yephinikhodi | 15 |
| I-IC yomshayeli | ST7701S |
| Uhlobo Lokukhanya Kwangemuva | I-LED engu-8 ene-chip-white |
| I-voltage | 2.5~3.3 V |
| Isisindo | 1.2 g |
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Izinga Lokushisa Lesitoreji | -30 ~ +80°C |
I-TFT040B039 iyimoduli yesikwele ye-IPS TFT-LCD engamasentimitha angu-3.95 eyakhiwe ngamaphikseli angu-480 x 480.
Imojula isekela isikhombimsebenzisi se-RGB futhi isebenzisa iphaneli ye-IPS, ngakwesobunxele: 80/kwesokudla: 80/phezulu: 80/phansi: 80 degrees (inani elijwayelekile) i-engeli yokubuka ebanzi, umehluko 1000:1 (inani elijwayelekile), ukukhanya 350 cd/m² (inani elijwayelekile), iphaneli yengilazi ekhanyayo, isilinganiso se-aspect 1:1.
Imojula ye-TFT040B039 yakhelwe ngaphakathi nge-ST7701S controller IC, futhi ububanzi bamandla kagesi esibonakalayo bungu-2.5V ~ 3.3V, ngenani elijwayelekile elingu-2.8V.
Imodeli ye-TFT040B039 inezinga lokushisa elisebenzayo elisukela ku--20 ℃ kuya ku-+70 ℃; izinga lokushisa lokugcina liyi--30 ℃ ~+80 ℃.
Ifaneleka kakhulu izinhlelo zokusebenza ezifana nezinsimbi zezokwelapha, amadivayisi aphathwayo, uhlelo lokuqapha ukuphepha.