| Uhlobo Lokubonisa | I-IPS-TFT-LCD |
| I gama le-brand | I-WISEVISION |
| Usayizi | Amayintshi angu-3.97 |
| Amaphikseli | Amachashazi angu-480×800 |
| Buka isiqondiso | I-IPS/Mahhala |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 51.84×86.40 mm |
| Usayizi Wephaneli | 55.44×96.17×2.1 mm |
| Ukuhlelwa kombala | Umugqa Oqondile we-RGB |
| Umbala | 16.7M |
| Ukukhanya | 350 (Min)cd/m² |
| Isixhumi esibonakalayo | I-MIPI |
| Inombolo yephinikhodi | 15 |
| I-IC yomshayeli | ST7701S |
| Uhlobo Lokukhanya Kwangemuva | I-LED engu-8 ene-chip-white |
| I-voltage | 2.7~3.3 V |
| Isisindo | I-TBD |
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Izinga Lokushisa Lesitoreji | -30 ~ +80°C |
I-TFT040B029-A0 iyimojula yokubonisa ye-IPS TFT-LCD engu-3.97-intshi; yenziwe ngesisombululo samaphikseli angu-480 x 800.
Imodyuli isekela i-MIPI DSI Serial interface (imizila emi-2), ifakwe nephaneli ye-IPS enezinzuzo ze-engeli yokubuka ebanzi yesobunxele:85 / Kwesokudla:85 / Phezulu:85 / Phansi:85 degree (ejwayelekile), isilinganiso sokungafani:800 (inani elijwayelekile), ukukhanya: 350 cd/m² (inani elijwayelekile), iphaneli yobuso be-Anti-Glare.
Lesi sibonisi se-MIPI LCD esingu-3.97-intshi siyimodi yesithombe; sihlanganise umshayeli we-IC ST7701S kumojuli, ububanzi be-voltage yokunikeza isikhombimsebenzisi busukela ku-2.7V kuya ku-3.3V.
Iphaneli inezinhlobonhlobo zemibono, imibala egqamile, kanye nezithombe zekhwalithi ephezulu ezinemvelo egcwele.
Ifaneleka kakhulu imishini emincane yezimboni, izinhlelo zokuqapha ukuphepha, amadivayisi aphathwa ngesandla, amarekhodi okushayela, kanye nezinye izinhlelo zokusebenza zomkhiqizo.
Le module ye-TFT ingasebenza emazingeni okushisa asukela ku--20℃ kuya ku-+70℃; amazinga okushisa ayo okugcina asukela ku--30℃ kuya ku-+80℃.