| Uhlobo Lokubonisa | I-IPS-TFT-LCD |
| I gama le-brand | I-WISEVISION |
| Usayizi | Amayintshi angu-3.97 |
| Amaphikseli | Amachashazi angu-320×480 |
| Buka isiqondiso | I-IPS/Mahhala |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 55.68×83.52 mm |
| Usayizi Wephaneli | 60×92.25×2.2 mm |
| Ukuhlelwa kombala | Umugqa Oqondile we-RGB |
| Umbala | 16.7M |
| Ukukhanya | 400 (Min)cd/m² |
| Isixhumi esibonakalayo | I-MCU |
| Inombolo yephinikhodi | 15 |
| I-IC yomshayeli | ILI9488 |
| Uhlobo Lokukhanya Kwangemuva | I-LED engu-8 ene-chip-white |
| I-voltage | 2.7~3.3 V |
| Isisindo | I-TBD |
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Izinga Lokushisa Lesitoreji | -30 ~ +80°C |
I-TFT398B008 iyimoduli ye-TFT LCD engu-3.98-intshi enephaneli ye-IPS. Le moduli yakhelwe ngaphakathi nge-ILI9488 driver IC esekela isikhombimsebenzisi se-MCU.
Lesi sibonisi sesithombe sibonisa isinqumo samachashazi angu-320×480 kanye nokukhanya okungu-400 cd/m² (inani elijwayelekile), kanye nomehluko ongu-1200 (inani elijwayelekile).
Iphaneli ye-IPS inenzuzo yama-engeli okubuka abanzi e-Left:89 / Right:89 / Up:89 / Down:89 degrees (ejwayelekile).
Iphaneli inezinhlobonhlobo zemibono, imibala egqamile, kanye nezithombe zekhwalithi ephezulu ezinemvelo egcwele.
Ifaneleka kakhulu izinhlelo zokusebenza ezifana nezinsimbi zezokwelapha, amadivayisi aphathwayo, uhlelo lokuqapha ukuphepha.
Izinga lokushisa lokusebenza lale module lingu-20 ℃ kuya ku-70 ℃, kanti izinga lokushisa lokugcina lingu-30 ℃ kuya ku-80 ℃.