| Uhlobo Lokubonisa | I-IPS-TFT-LCD |
| I gama le-brand | I-WISEVISION |
| Usayizi | 4.96 amayintshi |
| Amaphikseli | Amachashazi angu-720×1280 |
| Buka isiqondiso | I-IPS/Mahhala |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 61.78×109.82 mm |
| Usayizi Wephaneli | 66.40×120.05×1.67 mm |
| Ukuhlelwa kombala | Umugqa Oqondile we-RGB |
| Umbala | 262K |
| Ukukhanya | I-TBD |
| Isixhumi esibonakalayo | I-MIPI |
| Inombolo yephinikhodi | 15 |
| I-IC yomshayeli | I-ILL9881C |
| Uhlobo Lokukhanya Kwangemuva | I-LED engu-12 ene-chip-white |
| I-voltage | 3.0~3.6 V |
| Isisindo | I-TBD |
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Izinga Lokushisa Lesitoreji | -30 ~ +80°C |
I-TFT50B030-B0 iyimojuli yokubonisa ye-IPS TFT-LCD engu-4.96-intshi; yenziwe ngesisombululo samaphikseli angu-720×1280. Le Paneli Yokubonisa ye-MIPI LCD inobukhulu bemojuli obungu-66.40×120.05×1.67 mm kanye nosayizi we-AA ongu-61.78×109.82 mm.
Imodyuli isekela i-MIPI DSI Serial interface (imizila emi-2), ifakwe nephaneli ye-IPS enezinzuzo ze-engeli yokubuka ebanzi yesobunxele:80 / Kwesokudla:80 / Phezulu:80 / Phansi:80 degree (ejwayelekile), isilinganiso sokungafani esingu-1000 (inani elijwayelekile), iphaneli yobuso ye-Anti-Glare.
Lesi sibonisi se-MIPI LCD esingu-4.96-intshi siyimodi yesithombe; sihlanganise umshayeli we-IC ILL9881C kumojuli, ububanzi bamandla kagesi anikezwayo busukela ku-3.0V kuya ku-3.6V.
Iphaneli inezinhlobonhlobo zemibono, imibala egqamile, kanye nezithombe ezisezingeni eliphezulu ezigcwele. Ifaneleka kakhulu imishini emincane yezimboni, izinhlelo zokuqapha ukuphepha, amadivayisi aphathwayo, ama-recorder okushayela, kanye nezinye izinhlelo zokusebenza zomkhiqizo. Le module ye-TFT ingasebenza emazingeni okushisa asukela ku--20℃ kuya ku-+70℃; amazinga okushisa ayo okugcina asukela ku--30℃ kuya ku-+80℃.
Siyaqonda ukubaluleka kokuletha izibonisi ezisebenza kahle ezihlangabezana nezidingo zezimboni ezahlukahlukene. Ngokuzibophezela kwethu ekhwalithini nasekuthembekeni, sakhe idumela elihle kakhulu phakathi kwamakhasimende ethu emhlabeni jikelele.
Kwethulwa isikrini se-module yokubonisa i-LCD engu-5.0-intshi enobukhulu obuphakathi engu-720x1280 dot TFT LCD, umkhiqizo ovelele obeka amazinga amasha obuchwepheshe bokubonisa okubonakalayo. Le module yokubonisa esezingeni eliphezulu ifaka ukunemba nobunjiniyela obusha ukuze ilethe imibala egqamile, izithombe ezicacile kanye nesipiliyoni sokubuka esingcono kakhulu.
Le module yokubonisa ye-TFT LCD inosayizi wesikrini ongamasentimitha angu-5.0, inikeza isikhala esanele sesipiliyoni semidiya esijulile, esifanele imidlalo, ukubuka amavidiyo, noma ukuphequlula izithombe. Ukulungiswa kwe-HD kwamachashazi angu-720x1280 kuqinisekisa ukuthi yonke imininingwane ithwetshulwa ngokucaca okumangalisayo, okwenza izithombe ziphile futhi kuthuthukise isipiliyoni sakho sokubuka sonke.
Ubuchwepheshe be-TFT (Thin Film Transistor) obusetshenziswa kule module yokubonisa buqinisekisa isikhathi sokuphendula esisheshayo, ama-engeli okuhle kakhulu okubuka kanye nokusetshenziswa kwamandla okuncishisiwe. Lokhu kusho ukuthi ungajabulela ihluzo ezingenamthungo kanye nokushintsha okubushelelezi ngaphandle kokubeka impilo yebhethri engcupheni. Ukuphinda umbala okuphakeme kakhulu kubonisa ngokunembile imibala ehlukahlukene, okukuvumela ukuthi uzwe izibuko ezikhazimulayo njengoba zazihloselwe ukuba njalo.
Isikrini se-TFT LCD esiphakathi esingu-5.0-intshi sisebenzisa ubuchwepheshe besikrini sokuthinta obuthuthukisiwe, sishintsha ngokuphelele indlela oxhumana ngayo nedivayisi yakho. Ngamakhono ayo okuthinta aphendulayo futhi aqondakala kalula, ungazulazula kalula kumamenyu, uswayiphe phakathi kwezikrini, futhi ujabulele ulwazi lomsebenzisi olusebenzisana kakhulu.
Ukuqina nokuthembeka yizici ezibalulekile zale module yokubonisa. Ukwakhiwa kwayo okuqinile kanye nezinto ezisezingeni eliphezulu kuqinisekisa ukusebenza okuhlala isikhathi eside, okwenza kube kuhle kakhulu ezinhlelweni ezahlukahlukene, kufaka phakathi ama-smartphone, amaphilisi, izinhlelo ze-GPS, amadivayisi emidlalo aphathekayo, nokuningi. Le module kulula futhi ukuyifaka futhi ihlanganiswe kumadivayisi ahlukahlukene, okunikeza abakhiqizi ikhambi elingenakukhathazeka.
Thola ikusasa lobuchwepheshe bokubonisa okubonakalayo ngesikrini semojuli yokubonisa i-LCD esingu-5.0-intshi esimaphakathi esingu-720x1280 dot TFT LCD. Zicwilise ezweni lemibala egqamile, izithombe ezicacile kanye nezithombe ezikhangayo. Thuthukisa idivayisi yakho futhi uvule amathuba angenamkhawulo ngalo mkhiqizo omuhle.