| Uhlobo Lokubonisa | I-IPS-TFT-LCD |
| I gama le-brand | I-WISEVISION |
| Usayizi | 7.0 amayintshi |
| Amaphikseli | Amachashazi angu-800×480 |
| Buka isiqondiso | I-IPS/Mahhala |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 153.84×85.632 mm |
| Usayizi Wephaneli | 164.90×100×3.5 mm |
| Ukuhlelwa kombala | Umugqa Oqondile we-RGB |
| Umbala | 16.7 M |
| Ukukhanya | 350 (Min)cd/m² |
| Isixhumi esibonakalayo | I-RGB engu-8-bit efanayo |
| Inombolo yephinikhodi | 15 |
| I-IC yomshayeli | 1*EK9716BD4 1*EK73002AB2 |
| Uhlobo Lokukhanya Kwangemuva | I-LED engu-27 ene-chip-white |
| I-voltage | 3.0~3.6 V |
| Isisindo | I-TBD |
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Izinga Lokushisa Lesitoreji | -30 ~ +80°C |
I-B070TN333C-27A iyimoduli yokubonisa ye-TFT-LCD engamasentimitha angu-7 enesisombululo samaphikseli angu-800 × 480. Iphaneli inobukhulu bemoduli encane obungu-164.90 × 100 × 3.5 mm kanye nosayizi wendawo esebenzayo (AA) ongu-153.84 × 85.632 mm. Isebenza ngendlela evamile emhlophe ene-interface ye-RGB futhi isekelwa yiwaranti yezinyanga ezingu-12, etholakala njengomhlinzeki oqondile wasefektri.