| Uhlobo Lokubonisa | I-IPS-TFT-LCD |
| I gama le-brand | I-WISEVISION |
| Usayizi | 1.47 intshi |
| Amaphikseli | Amachashazi angu-172×320 |
| Buka isiqondiso | I-IPS/Mahhala |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 17.65 x 32.83 mm |
| Usayizi Wephaneli | 19.75 x 36.86 x1.56 mm |
| Ukuhlelwa kombala | Umugqa Oqondile we-RGB |
| Umbala | 65 K |
| Ukukhanya | 350 (Min)cd/m² |
| Isixhumi esibonakalayo | I-QSP/MCU |
| Inombolo yephinikhodi | 8 |
| I-IC yomshayeli | GC9307 |
| Uhlobo Lokukhanya Kwangemuva | I-LED emhlophe engu-3 |
| I-voltage | -0.3~4.6 V |
| Isisindo | I-TBD |
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Izinga Lokushisa Lesitoreji | -30 ~ +80°C |
I-N147-1732THWIG49-C08 iyimojula ye-IPS TFT-LCD engu-1.47-intshi enesisombululo esiphezulu samaphikseli angu-172x320. Ifakwe ubuchwepheshe be-IPS (In-Plane Switching) obune-wide-viewing angle, inikeza izithombe ezihambisanayo, zekhwalithi ephezulu ezinemibala ekhanyayo, egcwele, nemvelo kuwo wonke ama-engeli okubuka angu-80 degrees (kwesobunxele/kwesokudla/phezulu/phansi).
Lesi sibonisi sisekela izixhumi eziningi, kufaka phakathi i-SPI, ukuze kuhlanganiswe uhlelo oluguquguqukayo. Ukukhanya kwayo okuphezulu okungu-350 cd/m² kuqinisekisa ukubonakala okuhle kakhulu ngisho nasekukhanyeni okukhanyayo okuzungezile. Ukusebenza kuqhutshwa yi-IC yomshayeli we-GC9307 ethuthukisiwe, okuvumela ukusebenza okubushelelezi nokusebenza kahle.
Imininingwane Eyinhloko:
Isilinganiso Sokuqhathanisa: 1500:1
Isilinganiso Sokubukeka: 3:4 (Okuvamile)
I-Voltage Yokuphakelwa Kwe-Analog: -0.3V kuya ku-4.6V (Okujwayelekile okungu-2.8V)
Izinga Lokushisa Lokusebenza: -20°C kuya ku-+70°C
Izinga Lokushisa Lesitoreji: -30°C kuya ku-+80°C