| Uhlobo Lokubonisa | I-IPS-TFT-LCD |
| I gama le-brand | I-WISEVISION |
| Usayizi | 1.53 intshi |
| Amaphikseli | Amachashazi angu-360×360 |
| Buka isiqondiso | Konke Ukubuka |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 38.16×38.16 mm |
| Usayizi Wephaneli | 40.46×41.96×2.16mm |
| Ukuhlelwa kombala | Umugqa Oqondile we-RGB |
| Umbala | 262K |
| Ukukhanya | 400 (Min)cd/m² |
| Isixhumi esibonakalayo | I-QSPI |
| Inombolo yephinikhodi | 16 |
| I-IC yomshayeli | ST77916 |
| Uhlobo Lokukhanya Kwangemuva | I-LED engu-3 ene-chip-white |
| I-voltage | 2.4~3.3 V |
| Isisindo | I-TBD |
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Izinga Lokushisa Lesitoreji | -30 ~ +80°C |
I-N150-3636KTWIG01-C16 iyi-TFT-LCD Module enesikrini esiyindilinga esingu-1.53-intshi kanye nesisombululo samaphikseli angu-360*360. Lesi sikrini se-LCD esiyindilinga sisebenzisa iphaneli ye-QSPI, enezinzuzo zokuqhathanisa okuphezulu, isizinda esimnyama esigcwele lapho isibonisi noma iphikseli sivaliwe, kanye nama-engeli okubuka abanzi e-Left:80 / Right:80 / Up:80 / Down:80 degrees (ejwayelekile), isilinganiso sokuqhathanisa esingu-1500:1 (inani elijwayelekile), ukukhanya okungu-400 cd/m² (inani elijwayelekile), kanye nobuso bengilazi obungakhanyisi.
Imojula yakhelwe ngaphakathi nge-ST77916 driver IC engasekela ngokusebenzisa i-QSPI interfaces. I-voltage yokunikezwa kwamandla ye-LCM isukela ku-2.4V kuya ku-3.3V, inani elijwayelekile elingu-2.8V. Imojula yokubonisa ifanelekela amadivayisi amancane, amadivayisi agqokwayo, imikhiqizo yokwenza izinto ngokuzenzakalela ekhaya, imikhiqizo emhlophe, izinhlelo zevidiyo, amathuluzi ezokwelapha, njll. Ingasebenza emazingeni okushisa asukela ku--20℃ kuya ku-+ 70℃ kanye namazinga okushisa okugcina asukela ku--30℃ kuya ku-+80℃.
Ububanzi bokubonisa: Kufaka phakathi i-Monochrome OLED, TFT, CTP;
Izixazululo zokubonisa: Kufaka phakathi amathuluzi okuzenzela, i-FPC eyenziwe ngokwezifiso, isibani sangemuva kanye nosayizi; Ukusekelwa kobuchwepheshe kanye nokuklama ngaphakathi
Ukuqonda okujulile nokuphelele kwezicelo zokugcina;
Ukuhlaziywa kwezindleko kanye nenzuzo yokusebenza kwezinhlobo ezahlukene zokubonisa;
Incazelo kanye nokubambisana namakhasimende ukuze kunqunywe ubuchwepheshe bokubonisa obufanele kakhulu;
Ukusebenza ekuthuthukisweni okuqhubekayo kobuchwepheshe bezinqubo, ikhwalithi yomkhiqizo, ukonga izindleko, isheduli yokulethwa, njalo njalo.
Q: 1. Ngingayithola i-oda lesampula?
A: Yebo, siyakwamukela i-oda lesampula ukuze sihlole futhi sihlole ikhwalithi.
Q: 2. Singakanani isikhathi sokuhola isampula?
A: Izidingo zesampula yamanje ziyizinsuku eziyi-1-3, izidingo zesampula ezenziwe ngokwezifiso ziyizinsuku eziyi-15-20.
Q: 3. Ingabe unawo umkhawulo we-MOQ?
A: I-MOQ yethu ingu-1PCS.
Q: 4. Iwaranti ingakanani?
A: Izinyanga eziyi-12.
Q: 5. Yimuphi u-express ovame ukuwusebenzisa ukuthumela amasampula?
A: Sivame ukuthumela amasampula nge-DHL, i-UPS, i-FedEx noma i-SF. Ngokuvamile kuthatha izinsuku ezi-5-7 ukufika.
Q: 6. Ingakanani isikhathi sakho sokukhokha esamukelekayo?
A: Isikhathi sethu sokukhokha ngokuvamile yi-T/T. Ezinye zingaxoxiswana ngazo.