| Uhlobo Lokubonisa | I-IPS-TFT-LCD |
| I gama le-brand | I-WISEVISION |
| Usayizi | Amasentimitha angu-2.79 |
| Amaphikseli | Amachashazi angu-142x428 |
| Buka isiqondiso | I-SPI/Mahhala |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 21.28 x 64.14 |
| Usayizi Wephaneli | 24.38 x 69.43 x 2.15 |
| Ukuhlelwa kombala | Umugqa Oqondile we-RGB |
| Umbala | 262K |
| Ukukhanya | 350 |
| Isixhumi esibonakalayo | I-SPI/MCU |
| Inombolo yephinikhodi | 10 |
| I-IC yomshayeli | I-NV3007 |
| Uhlobo Lokukhanya Kwangemuva | |
| I-voltage | -0.3~4.6 V |
| Isisindo | I-TBD |
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | -20 ~ +85 °C |
| Izinga Lokushisa Lesitoreji | -40~ +90°C |
I-N279-1428KIWIG01-C10 iyi-IPS TFT-LCD engu-2.79-intshi enesisombululo samaphikseli angu-142x428. Isekela izixhumi ezahlukene ezifana ne-SPI, i-MCU kanye ne-RGB, inikeza ukuguquguquka kokuhlanganiswa okungenamthungo kunoma iyiphi iphrojekthi. Ukukhanya kwesibonisi okungu-350 cd/m² kuqinisekisa ukubonakala okucacile nokucacile ngisho nasezimweni zokukhanya okukhanyayo. Isikrini sisebenzisa i-IC yomshayeli we-NV3007 ethuthukisiwe ukuqinisekisa ukusebenza okubushelelezi nokusebenza kahle.
I-N279-1428KIWIG01-C10 isebenzisa ubuchwepheshe be-IPS (In plane Switching) obune-angle ebanzi. Ububanzi bokubuka bungakwesokunxele: 85/kwesokudla: 85/phezulu: 85/phansi: 85 degrees. isilinganiso sokungafani esingu-1300:1, kanye nesilinganiso se-aspect esingu-3:4 (inani elijwayelekile). I-voltage yokunikezela ye-analog isukela ku-1.65V kuya ku-3.3V (inani elijwayelekile lingu-2.8V). Iphaneli ye-IPS inobubanzi obukhulu bama-engeli okubuka, imibala ekhanyayo, kanye nezithombe ezisezingeni eliphezulu ezigcwele futhi zemvelo. Le module ye-TFT-LCD ingasebenza ngaphansi kwamazinga okushisa asukela ku--40℃ kuya ku-+85℃, kanti amazinga okushisa ayo okugcina asukela ku--40℃ kuya ku-+85℃.
Ububanzi bokubonisa: Kufaka phakathi i-Monochrome OLED, TFT, CTP;
Izixazululo zokubonisa: Kufaka phakathi amathuluzi okuzenzela, i-FPC eyenziwe ngokwezifiso, isibani sangemuva kanye nosayizi; Ukusekelwa kobuchwepheshe kanye nokuklama ngaphakathi
Q: 1. Ngingayithola i-oda lesampula?
A: Yebo, siyakwamukela i-oda lesampula ukuze sihlole futhi sihlole ikhwalithi.
Q: 2. Singakanani isikhathi sokuhola isampula?
A: Izidingo zesampula yamanje ziyizinsuku eziyi-1-3, izidingo zesampula ezenziwe ngokwezifiso ziyizinsuku eziyi-15-20.
Q: 3. Ingabe unawo umkhawulo we-MOQ?
A: I-MOQ yethu ingu-1PCS.
Q: 4. Iwaranti ingakanani?
A: Izinyanga eziyi-12.
Q: 5. Yimuphi u-express ovame ukuwusebenzisa ukuthumela amasampula?
A: Sivame ukuthumela amasampula nge-DHL, i-UPS, i-FedEx noma i-SF. Ngokuvamile kuthatha izinsuku ezi-5-7 ukufika.
Q: 6. Ingakanani isikhathi sakho sokukhokha esamukelekayo?
A: Isikhathi sethu sokukhokha ngokuvamile yi-T/T. Ezinye zingaxoxiswana ngazo.