| Uhlobo Lokubonisa | I-OLED |
| I gama le-brand | I-WISEVISION |
| Usayizi | 0.54 intshi |
| Amaphikseli | Amachashazi angu-96x32 |
| Imodi Yokubonisa | I-Passive Matrix |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 12.46×4.14 mm |
| Usayizi Wephaneli | 18.52×7.04×1.227 mm |
| Umbala | I-Monochrome (Emhlophe) |
| Ukukhanya | 190 (Min)cd/m² |
| Indlela Yokushayela | Ukunikezwa kwangaphakathi |
| Isixhumi esibonakalayo | I²C |
| Umsebenzi | 1/40 |
| Inombolo yephinikhodi | 14 |
| I-IC yomshayeli | CH1115 |
| I-voltage | 1.65-3.3 V |
| Isisindo | I-TBD |
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | -40 ~ +85 °C |
| Izinga Lokushisa Lesitoreji | -40 ~ +85°C |
I-X054-9632TSWYG02-H14 iyisibonisi esincane se-OLED esenziwe ngamachashazi angu-96x32, usayizi ovundlile ongu-0.54 intshi. I-X054-9632TSWYG02-H14 inomklamo wemojuli ongu-18.52×7.04×1.227 mm kanye nosayizi we-Active Area ongu-12.46×4.14 mm; yakhelwe ngaphakathi nge-CH1115 controller IC; isekela isikhombimsebenzisi se-I²C, ukunikezwa kwamandla kwe-3V. Imojuli iyisibonisi se-COG PMOLED esingadingi ukukhanya kwangemuva (okukhiphayo); ilula futhi isebenzisa amandla aphansi. Lesi sibonisi esincane se-OLED esingu-0.54-intshi esingu-96x32 sifanelekile kudivayisi egqokwayo, i-E-Cigarette, idivayisi ephathekayo, izinto zokunakekela umuntu, ipeni lokurekhoda izwi, idivayisi yezempilo, njll.
Imojula ye-X054-9632TSWYG02-H14 ingasebenza emazingeni okushisa asukela ku--40℃ kuya ku-+85℃; amazinga okushisa ayo okugcina asukela ku--40℃ kuya ku-+85℃.
Sekukonke, i-module yokubonisa ye-X054-9632TSWYG02-H14 OLED ishintsha umdlalo ezweni lobuchwepheshe bokubonisa. Usayizi wayo ongu-0.54-intshi, ohlanganiswe nesibonisi esinesinqumo esiphezulu nokukhanya okuphezulu, inikeza isipiliyoni sokubuka esingenakuqhathaniswa.
Nge-interface yayo ye-I²C kanye ne-IC yomshayeli we-CH1115, le module yokubonisa ye-OLED iqinisekisa ukuxhumana okungenamthungo nokusebenza okumangalisayo. Kungakhathaliseki ukuthi udala isizukulwane esilandelayo sezinto ezigqokwayo ezisezingeni eliphezulu noma uthuthukisa imishini yakho yezimboni, i-X054-9632TSWYG02-H14 iyisinqumo esifanele izidingo zakho zokubonisa. Thuthukela kuzibonisi zesikhathi esizayo ngemodule yokubonisa ye-X054-9632TSWYG02-H14 OLED.
1. Okuncane – Akudingi ukukhanya kwangemuva, ukuzikhipha;
2. I-engeli yokubuka ebanzi: Izinga lamahhala;
3. Ukukhanya Okuphezulu: 240 cd/m²;
4. Isilinganiso sokungafani okuphezulu (Igumbi Elimnyama): 2000:1;
5. Isivinini sokuphendula esiphezulu(<2μS));
6. Izinga Lokushisa Elibanzi Lokusebenza.
Njengomkhiqizi ohamba phambili wokubonisa, sigxile ocwaningweni, ekuthuthukisweni, nasekukhiqizweni kobuchwepheshe be-TFT LCD, sizibophezele ekuhlinzekeni amakhasimende ngezixazululo zokubonisa ezisebenza kahle kakhulu nezisezingeni eliphezulu. Imikhiqizo yethu imboza ububanzi obukhulu bezimo zosayizi kanye nezimo zohlelo lokusebenza, kufaka phakathi izilawuli zezimboni namadivayisi ahlakaniphile ekhaya, ukuhlangabezana nezidingo eziqinile emikhakheni eyahlukahlukene yokucaca, ukusebenza kombala ngesivinini sokuphendula, kanye nokusebenza kahle kwamandla.
Ngezinqubo zokukhiqiza ezithuthukisiwe kanye nokusungula izinto ezintsha kwezobuchwepheshe okuqhubekayo, sinezinzuzo ezibalulekile ekuxazululeni okuphezulu, ama-engeli okubuka abanzi, ukusetshenziswa kwamandla aphansi, kanye nokuhlanganiswa okuphezulu. Ngesikhathi esifanayo, sigcina ukulawula okuqinile kwekhwalithi yomkhiqizo, sinikeza amamojula wokubonisa athembekile kanye nezinsizakalo ezenziwe ngokwezifiso ukusiza amakhasimende ukuthuthukisa ukuncintisana kanye nolwazi lomsebenzisi lwemikhiqizo yabo yokugcina.
Uma ufuna umlingani wokubonisa onezinsizakalo ezizinzile kanye nokusekelwa kwezobuchwepheshe, sibheke phambili ekubambisaneni nawe ukuze sakhe ikusasa lobuchwepheshe bokubonisa ndawonye.
izinzuzo ezibalulekile zalesi sibonisi se-OLED esinamandla aphansi:
Iphrofayili Encane KakhuluNgokungafani nama-LCD endabuko, ayidingi iyunithi yokukhanyisa ngemuva njengoba izikhipha ngokwayo, okuholela ekubeni nesici esincane kakhulu.
Ama-engeli Okubuka Okumangalisayo: Inikeza inkululeko ecishe ingabi namingcele ngama-engeli okubuka abanzi kanye nokushintsha kombala okuncane, okuqinisekisa ikhwalithi yesithombe ehambisanayo ngezindlela ezahlukene.
Ukukhanya Okuphezulu: Inikeza ukukhanya okungenani okungu-160 cd/m², ihlinzeka ngokubonakala okucacile nokugqamile ngisho nasezindaweni ezikhanyiswe kahle.
Isilinganiso Esiphezulu Sokuqhathanisa: Ifinyelela isilinganiso sokungafani esimangalisayo ezimweni zegumbi elimnyama, ikhiqiza ubumnyama obunzulu kanye nokugqama okucacile ukuze kuthuthukiswe ukujula kwesithombe.
Isikhathi Sokuphendula Okusheshayo: Ishesha kakhulu ukuphendula ngesivinini esingaphansi kwama-microsecond amabili, isusa ukufiphala kokunyakaza futhi iqinisekise ukusebenza okubushelelezi ezithombeni ezishintshashintshayo.
Ibanga Lokushisa Elibanzi Lokusebenza: Isebenza ngokuthembeka kuzo zonke izinhlobo zokushisa, okwenza ifaneleke ezimweni zemvelo ezahlukahlukene.
Ukusebenza Okusebenziseka Kahle Kakhulu: Isebenzisa amandla amancane kakhulu uma kuqhathaniswa nezibonisi ezivamile, okubangela isikhathi eside sokuphila kwebhethri kumadivayisi aphathekayo kanye nokusetshenziswa kwamandla okuncishisiwe.