| Uhlobo Lokubonisa | I-OLED |
| I gama le-brand | I-WISEVISION |
| Usayizi | 1.32 intshi |
| Amaphikseli | Amachashazi angu-128×96 |
| Imodi Yokubonisa | I-Passive Matrix |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 26.86×20.14 mm |
| Usayizi Wephaneli | 32.5×29.2×1.61 mm |
| Umbala | Okumhlophe |
| Ukukhanya | 80 (Min)cd/m² |
| Indlela Yokushayela | Ukunikezwa kwangaphandle |
| Isixhumi esibonakalayo | I-SPI ehambisanayo/I²C/4-wire |
| Umsebenzi | 1/96 |
| Inombolo yephinikhodi | 25 |
| I-IC yomshayeli | I-SSD1327 |
| I-voltage | 1.65-3.5 V |
| Isisindo | I-TBD |
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | -40 ~ +70 °C |
| Izinga Lokushisa Lesitoreji | -40 ~ +85°C |
Kwethulwa i-N132-2896GSWHG01-H25, imojuli yokubonisa ye-OLED yesakhiwo se-COG esezingeni eliphezulu ehlanganisa ukwakheka okulula, ukusetshenziswa kwamandla okuphansi kanye nephrofayili encane kakhulu. Isibonisi silinganisa amasentimitha angu-1.32 futhi sinesinqumo samaphikseli esingu-128×96 amachashazi, enikeza izithombe ezicacile zezinhlelo zokusebenza ezahlukahlukene. Imojuli inosayizi omncane ongu-32.5×29.2×1.61 mm, okwenza ifaneleke kakhulu imishini enesikhala esincane.
Esinye sezici ezivelele zale module ye-OLED ukukhanya kwayo okuhle kakhulu. Isibonisi sinokukhanya okungenani okungu-100 cd/m², okuqinisekisa ukubonakala okuhle kakhulu ngisho nasezindaweni ezikhanyayo. Kungakhathaliseki ukuthi uyisebenzisela imishini yokusebenzisa izinsimbi, izinhlelo zokusebenza zasekhaya, i-POS yezezimali, izinsimbi eziphathwayo, imishini yobuchwepheshe obuhlakaniphile, izinsimbi zezokwelapha, njll., imodule izohlinzeka ngesibonisi somsebenzisi esicacile nesicacile.
I-N132-2896GSWHG01-H25 yenzelwe ukusebenza ezimweni ezahlukahlukene futhi isebenza kahle ebangeni lokushisa eliphakathi kuka--40°C kuya ku-+70°C. Ngaphezu kwalokho, izinga lokushisa layo lokugcina liphakathi kuka--40℃ kuya ku-+85℃, okuqinisekisa ukusebenza okuthembekile ngisho nasezindaweni ezimbi kakhulu. Lokhu kuyenza ifaneleke ezinhlelweni zokusebenza ezidinga ukuzinza nokuqina, okukunikeza ukuthula kwengqondo kokuthi imishini yakho izosebenza ngokuthembekile kunoma yisiphi isimo.
①Okuncane – Akudingi ukukhanya kwangemuva, ukuzikhipha;
②I-engeli yokubuka ebanzi: Izinga lamahhala;
③Ukukhanya Okuphezulu: 100 cd/m²;
④Isilinganiso sokungafani okuphezulu (Igumbi Elimnyama): 10000:1;
⑤Isivinini sokuphendula esiphezulu(<2μS);
⑥Izinga Lokushisa Elibanzi Lokusebenza
⑦Ukusetshenziswa kwamandla okuphansi;