| Uhlobo Lokubonisa | I-IPS-TFT-LCD |
| I gama le-brand | I-WISEVISION |
| Usayizi | 0.71 intshi |
| Amaphikseli | Amachashazi angu-160×160 |
| Buka isiqondiso | I-IPS/Mahhala |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 18×18 mm |
| Usayizi Wephaneli | 20.12×22.3×1.81 mm |
| Ukuhlelwa kombala | Umugqa Oqondile we-RGB |
| Umbala | 65K |
| Ukukhanya | 350 (Min)cd/m² |
| Isixhumi esibonakalayo | I-RGB |
| Inombolo yephinikhodi | 12 |
| I-IC yomshayeli | I-GC9D01 |
| Uhlobo Lokukhanya Kwangemuva | I-LED engu-1 ene-chip-white |
| I-voltage | 2.5~3.3 V |
| Isisindo | I-TBD |
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Izinga Lokushisa Lesitoreji | -30 ~ +80°C |
I-N071-1616TBBIG01-H12 iyisikrini esiyindilinga se-IPS TFT-LCD esinesibonisi esingu-0.71-intshi ububanzi esinokulungiswa kwamaphikseli angu-160x160. Lesi sibonisi esiyindilinga se-TFT siqukethe iphaneli ye-IPS TFT-LCD eyakhiwe nge-IC yomshayeli we-GC9D01 engakwazi ukuxhumana nge-interface ye-SPI.
I-N071-1616TBBIG01-H12 iphaneli ye-IPS (In plane Switching) esetshenziswayo, enenzuzo yokugqama okuphezulu, isizinda esimnyama sangempela lapho isibonisi noma iphikseli ivaliwe kanye ne-engeli yokubuka ebanzi yesobunxele:80 / Kwesokudla:80 / Phezulu:80 / Phansi:80 degree (ejwayelekile), isilinganiso sokugqama esingu-1,200:1 (inani elijwayelekile), ukukhanya okungu-350 cd/m².
I-voltage yokunikezwa kwamandla ye-LCM isukela ku-2.4V kuya ku-3.3V, inani elijwayelekile elingu-2.8V. Imojula yokubonisa ifanelekela amadivayisi amancane, amadivayisi agqokwayo, imikhiqizo yokuzenzakalela yasekhaya, imikhiqizo emhlophe, izinhlelo zevidiyo, njll. Ingasebenza emazingeni okushisa asukela ku--20℃ kuya ku-+ 70℃ kanye namazinga okushisa okugcina asukela ku--30℃ kuya ku-+80℃.