| Uhlobo Lokubonisa | I-IPS-TFT-LCD |
| I gama le-brand | I-WISEVISION |
| Usayizi | 2.00 amayintshi |
| Amaphikseli | Amachashazi angu-240×320 |
| Buka isiqondiso | I-IPS/Mahhala |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 30.6×40.82 mm |
| Usayizi Wephaneli | 34.6×47.8×2.05 mm |
| Ukuhlelwa kombala | Umugqa Oqondile we-RGB |
| Umbala | 262K |
| Ukukhanya | 350 (Min)cd/m² |
| Isixhumi esibonakalayo | I-SPI / MCU/RGB |
| Inombolo yephinikhodi | 22 |
| I-IC yomshayeli | ST7789 |
| Uhlobo Lokukhanya Kwangemuva | I-LED engu-3 ene-chip-white |
| I-voltage | 2.4~3.3 V |
| Isisindo | I-TBD |
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Izinga Lokushisa Lesitoreji | -30 ~ +80°C |
I-N200-2432KHWIG07-C22 iyi-IPS TFT-LCD engamasentimitha angu-2 enesisombululo samaphikseli angu-240x320. Isekela izixhumi ezahlukene ezifana ne-SPI, i-MCU kanye ne-RGB, inikeza ukuguquguquka kokuhlanganiswa okungenamthungo kunoma iyiphi iphrojekthi. Ukukhanya kwesibonisi okungu-350 cd/m² kuqinisekisa ukubonakala okucacile nokucacile ngisho nasezimweni zokukhanya okukhanyayo. Isikrini sisebenzisa i-IC yomshayeli we-ST7789 ethuthukisiwe ukuqinisekisa ukusebenza okubushelelezi nokusebenza kahle.
I-N200-2432KHWIG07-C22 isebenzisa ubuchwepheshe be-IPS (In plane Switching) obune-angle ebanzi. Ububanzi bokubuka bungakwesokunxele: 80/kwesokudla: 80/phezulu: 80/phansi: 80 degrees. isilinganiso sokungafani esingu-1500:1, kanye nesilinganiso se-aspect esingu-3:4 (inani elijwayelekile). I-voltage yokunikezela ye-analog isukela ku-2.4V kuya ku-3.3V (inani elijwayelekile lingu-2.8V). Iphaneli ye-IPS inobubanzi obukhulu bama-engeli okubuka, imibala ekhanyayo, kanye nezithombe ezisezingeni eliphezulu ezigcwele futhi zemvelo. Le module ye-TFT-LCD ingasebenza ngaphansi kwamazinga okushisa asukela ku--20℃ kuya ku-+70℃, kanti amazinga okushisa ayo okugcina asukela ku--30℃ kuya ku-+80℃.
I-New Vision Technology Co., Ltd. inendlunkulu eShenzhen futhi ibilokhu ikhonza amakhasimende iminyaka eyi-15 ngamakhono ayo aqinile e-R&D. Sizibophezele ekuhlinzekeni ngezinsizakalo zokubonisa nezobuchwepheshe ezisezingeni eliphezulu kumakhasimende emhlabeni jikelele. Imikhiqizo yethu, njenge-N200-2432KHWIG07-C22, yaziwa ngokuthembeka kwayo, ukuzinza, kanye nokusebenza kahle.