| Uhlobo Lokubonisa | I-IPS-TFT-LCD |
| I gama le-brand | I-WISEVISION |
| Usayizi | 0.96 amayintshi |
| Amaphikseli | Amachashazi angu-80×160 |
| Buka isiqondiso | I-IPS/Mahhala |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 10.8×21.7 mm |
| Usayizi Wephaneli | 13.5×27.95×1.5 mm |
| Umbala | 65K |
| Ukukhanya | 400(Min)cd/m² |
| Isixhumi esibonakalayo | I-SPI / i-MCU |
| Inombolo yephinikhodi | 13 |
| I-IC yomshayeli | ST7735S |
| Uhlobo Lokukhanya Kwangemuva | I-LED engu-1 ene-chip-white |
| I-voltage | -0.3~4.6 V |
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Izinga Lokushisa Lesitoreji | -30 ~ +80°C |
I-N096-1608TBBIG11-H13 iyimojula yesibonisi se-IPS encane ye-TFT LCD engu-0.96-intshi ezoshintsha ulwazi lwakho lokubona. Imojula yesibonisi se-TFT inesisombululo samaphikseli angu-80 x 160 futhi iklanyelwe ukuletha izithombe ezicacile nezicacile ngendlela emangalisayo.
Imojula yokubonisa yakhelwe ngaphakathi nge-ST7735S controller IC futhi isekela isikhombimsebenzisi se-SPI esinezintambo ezine ukuqinisekisa ukuxhumana okungenamthungo nokuphumelelayo phakathi kwesibonisi nedivayisi. Ububanzi be-voltage yokunikezela ebanzi (VDD) obuqala ku-2.5V kuya ku-3.3V buyenza ihambisane nezinhlelo ezahlukahlukene ze-elekthronikhi, okunikeza ukuguquguquka kanye nokulula kokusebenzisa.
Esinye sezici ezivelele zalesi sibonisi se-TFT LCD esingu-0.96-intshi yiphaneli yaso ye-IPS (In-Plane Switching) eyakhelwe ngaphakathi. Lobu buchwepheshe bunikeza i-engeli yokubuka ebanzi yesobunxele: 80 / kwesokudla: 80 / phezulu: 80 / phansi: amadigri angu-80 (okuvamile), okuvumela abasebenzisi ukuthi bajabulele izithombe ezicacile nezicacile ezivela kuzo zonke izingxenyana. Kungakhathaliseki ukuthi ubukela amavidiyo, ubuka izithombe noma udlala imidlalo, isibonisi siqinisekisa isipiliyoni sokubuka esingcono kakhulu.
Ngokukhanya kwemojuli okungu-400 cd/m² kanye nesilinganiso sokungafani esingu-800, le mojuli yokubonisa ye-TFT LCD inikeza imibala ecebile neguquguqukayo ukuze okuqukethwe kwakho kuphile. Kungakhathaliseki ukuthi uyisebenzisela izinhlelo zokusebenza zezimboni, izinto zikagesi zabathengi noma izinto ezigqokwayo, lesi sibonisi siqinisekisa ikhwalithi yesithombe enhle kakhulu.
I-N096-1608TBBIG11-H13 ifaneleka kakhulu ezinhlelweni zokusebenza ezifana namadivayisi agqokwayo, izinsimbi zokwelapha, i-E-Cigarette. Izinga lokushisa lokusebenza lale module lingu-20 ℃ kuya ku-70 ℃, kanti izinga lokushisa lokugcina lingu-30 ℃ kuya ku-80 ℃.