| Uhlobo Lokubonisa | I-IPS-TFT-LCD |
| I gama le-brand | I-WISEVISION |
| Usayizi | 1.33 intshi |
| Amaphikseli | Amachashazi angu-240×240 |
| Buka isiqondiso | I-IPS/Mahhala |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 23.4×23.4 mm |
| Usayizi Wephaneli | 26.16×29.22×1.5 mm |
| Ukuhlelwa kombala | Umugqa Oqondile we-RGB |
| Umbala | 65K |
| Ukukhanya | 350 (Min)cd/m² |
| Isixhumi esibonakalayo | I-SPI / i-MCU |
| Inombolo yephinikhodi | 12 |
| I-IC yomshayeli | ST7789V3 |
| Uhlobo Lokukhanya Kwangemuva | I-LED engu-2 ene-chip-white |
| I-voltage | 2.4~3.3 V |
| Isisindo | I-TBD |
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Izinga Lokushisa Lesitoreji | -30 ~ +80°C |
I-N133-2424TBBIG26-H12 iyi-TFT-LCD Module enesikrini sesikwele esivundlile esingu-1.33-intshi kanye nesisombululo samaphikseli angu-240x240.
Lesi sikrini se-LCD esiyisikwele sisebenzisa iphaneli ye-IPS, enezinzuzo zokugqama okuphezulu, ingemuva elimnyama eligcwele lapho isibonisi noma iphikseli ivaliwe, kanye nama-engeli okubuka abanzi e-Left:80 / Right:80 / Up:80 / Down:80 degrees (ejwayelekile), isilinganiso sokugqama esingu-800:1 (inani elijwayelekile), ukukhanya okungu-350 cd/m² (inani elijwayelekile), kanye nobuso bengilazi obungagqwali.
Imojuli yakhelwe ngaphakathi nge-ST7789V3 driver IC engasekela nge-interface ye-SPI.
I-voltage yokunikezwa kwamandla ye-LCM isukela ku-2.4V kuya ku-3.3V, inani elijwayelekile elingu-2.8V. Imojula yokubonisa ifanelekela amadivayisi amancane, amadivayisi agqokwayo, imikhiqizo yokwenza izinto ngokuzenzakalela ekhaya, imikhiqizo emhlophe, izinhlelo zevidiyo, amathuluzi ezokwelapha, njll.
Ingasebenza emazingeni okushisa asukela ku--20℃ kuya ku-+70℃ kanye namazinga okushisa okugcina asukela ku--30℃ kuya ku-+80℃.
①Ukuqonda okujulile nokuphelele kwezicelo zokugcina;
②Ukuhlaziywa kwezindleko kanye nenzuzo yokusebenza kwezinhlobo ezahlukene zokubonisa;
③Incazelo kanye nokubambisana namakhasimende ukuze kunqunywe ubuchwepheshe bokubonisa obufanele kakhulu;
④Ukusebenza ekuthuthukisweni okuqhubekayo kobuchwepheshe bezinqubo, ikhwalithi yomkhiqizo, ukonga izindleko, isheduli yokulethwa, njalo njalo.