| Uhlobo Lokubonisa | I-OLED |
| I gama le-brand | I-WISEVISION |
| Usayizi | 1.30 intshi |
| Amaphikseli | Amachashazi angu-64×128 |
| Imodi Yokubonisa | I-Passive Matrix |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 14.7×29.42 mm |
| Usayizi Wephaneli | 17.1×35.8×1.43 mm |
| Umbala | Okumhlophe/Okuluhlaza okwesibhakabhaka |
| Ukukhanya | 100 (Min)cd/m² |
| Indlela Yokushayela | Ukunikezwa kwangaphandle |
| Isixhumi esibonakalayo | I²C/4-wire SPI |
| Umsebenzi | 1/128 |
| Inombolo yephinikhodi | 13 |
| I-IC yomshayeli | I-SSD1312 |
| I-voltage | 1.65-3.5 V |
| Isisindo | I-TBD |
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | -40 ~ +70 °C |
| Izinga Lokushisa Lesitoreji | -40 ~ +85°C |
Kwethulwa i-X130-6428TSWWG01-H13 – isibonisi se-OLED se-Graphic esingu-1.30-intshi esisebenza kahle kakhulu esinesakhiwo se-COG, esiletha izithombe ezicacile ngesisombululo saso samaphikseli angu-64×128.
Yakhelwe ukuhlanganiswa okuhlangene, le module ye-OLED inephrofayili encane kakhulu enobukhulu be-outline obungu-17.1×35.8×1.43 mm kanye nosayizi wendawo esebenzayo (AA) ongu-14.7×29.42 mm. Inikwe amandla yi-IC yesilawuli se-SSD1312 eyakhelwe ngaphakathi, inikeza ukuxhumana okuguquguqukayo ngokusekelwa kokubili i-interface ye-4-Wire SPI kanye ne-I²C. Imodule isebenza nge-voltage yokunikezela ye-logic engu-3V (ejwayelekile) kanye ne-voltage yokunikezela ye-display engu-12V, enomjikelezo womsebenzi wokushayela ongu-1/128.
Ngokuhlanganisa ukwakheka okulula, ukusebenza kahle kwamandla, kanye nesici sefomu esithambile, i-X130-6428TSWWG01-H13 ilungele izinhlelo zokusebenza eziningi ezahlukene, kufaka phakathi amadivayisi okulinganisa, izinto zasekhaya, izinhlelo ze-POS zezimali, izinsimbi eziphathwa ngesandla, ubuchwepheshe obuhlakaniphile, izibonisi zezimoto, kanye nemishini yezokwelapha.
Yakhelwe ukuthembeka, le module ye-OLED isebenza kahle emazingeni okushisa asukela ku--40°C kuya ku-+70°C futhi ingamelana nezimo zokugcina kusukela ku--40°C kuya ku-+85°C, iqinisekisa ukusebenza okuzinzile ezindaweni ezidinga amandla amaningi.
Kungani Ukhethe i-X130-6428TSWWG01-H13?
Incane futhi inesisombululo esiphezulu: Ilungele imiklamo enomphetho wesikhala edinga izithombe ezibukhali.
Ukusebenza Okuqinile: Kwakhelwe ukubekezelela izimo ezimbi kakhulu.
Ububanzi Bokusetshenziswa: Kufanelekela ukusetshenziswa kwezimboni, kwabathengi, kanye nokwezokwelapha.
Ngokukhanya kwayo okuphezulu, ukwakheka okuhle, kanye nobuchwepheshe be-OLED obusezingeni eliphezulu, i-X130-6428TSWWG01-H13 inika amandla abaklami nabathuthukisi ukudala izixazululo ezintsha ezinomthelela obonakalayo omangalisayo.
Thola ikusasa lobuchwepheshe bokubonisa - khetha amamojula ethu e-OLED bese uletha imibono yakho ekuphileni ngokucaca nokuthembeka okungenakuqhathaniswa.
1. Okuncane – Akudingi ukukhanya kwangemuva, ukuzikhipha;
2. I-engeli yokubuka ebanzi: Izinga lamahhala;
3. Ukukhanya Okuphezulu: 160 cd/m²;
4. Isilinganiso sokungafani okuphezulu (Igumbi Elimnyama): 10000:1;
5. Isivinini sokuphendula esiphezulu(<2μS);
6. Izinga Lokushisa Elibanzi Lokusebenza;
7. Ukusetshenziswa kwamandla okuphansi.
Sethula ubuchwepheshe bethu bamuva: isikrini semojuli yokubonisa i-OLED encane engu-1.30-intshi. Lesi sikrini esincane, esinesinqumo esiphezulu senzelwe ukunikeza ulwazi olubonakalayo olungcono kakhulu lwezinhlelo zokusebenza ezahlukahlukene.
Usayizi wesikrini sale module yokubonisa ye-OLED ungamasentimitha angu-1.30 kuphela. Nakuba usayizi uncane, ikhwalithi ayithinteki nhlobo. Njengoba inesisombululo samachashazi angu-64 x 128, inikeza izithombe ezicacile nemibala egqamile, okwenza ifaneleke kunoma yimuphi umsebenzi odinga ukubonisa okukhangayo.
Ubuchwepheshe be-OLED obusetshenziswa kule module buqinisekisa ukungafani okuphezulu, okuholela kumnyama ojulile kanye nomhlophe ocacile, okuholela ekukhiqizweni kombala okumangalisayo kanye nokucaca okuthuthukisiwe. Kungakhathaliseki ukuthi uklama idivayisi egqokwayo noma isibonisi solwazi esincane, lesi sikrini sizokunikeza isipiliyoni sokubuka esingcono kakhulu.
Enye yezinzuzo eziyinhloko zezikrini ze-OLED ukuguquguquka kwazo, futhi le module ayihlukile. Ukwakheka kwayo okuncane nokulula kuyenza ivumelane kakhulu nezici ezahlukahlukene zesimo, okuvumela ukuhlanganiswa okungenamthungo emikhiqizweni yakho. Kungakhathaliseki ukuthi udinga isikrini sedivayisi yeselula, iwashi elihlakaniphile, noma ngisho nethuluzi lezokwelapha, le module yesikrini se-OLED izofanelana kahle nezindleko.
Ngaphezu kokubonakala okuhle kakhulu kanye nokuguquguquka, imodyuli inikeza i-engeli yokubuka ebanzi, okuqinisekisa ukuthi isibonisi sihlala sicacile futhi sicacile uma sibukwa kusuka ema-engeli ahlukene. Lesi sici sibaluleke kakhulu ezinhlelweni zokusebenza ezinabasebenzisi abaningi noma lapho ukubonakala kusuka kuwo wonke ama-engeli kubalulekile.
Ngaphezu kwalokho, le module yokubonisa ye-OLED ihlala isikhathi eside. Ngenxa yokusebenzisa kwayo amandla aphansi kanye nokuqina kwayo okuphezulu, yenzelwe ukuba nesikhathi eside sesevisi, okwenza ifaneleke kumaphrojekthi adinga ukusebenza okuqhubekayo.
Ngamafuphi, isikrini sethu esincane se-OLED esingu-1.30-intshi sihlanganisa ikhwalithi yokubuka emangalisayo, ukuguquguquka nokuqina, okwenza kube kuhle kakhulu ezinhlotsheni ezahlukene zezinhlelo zokusebenza. Ubukhulu bayo obuncane kanye nesisombululo esiphezulu kuzothuthukisa noma yimuphi umsebenzi, kuyilapho i-engeli yayo yokubuka ebanzi iqinisekisa isibonisi esihle kakhulu. Ukubonakala kusuka emibonweni ehlukene. Thuthukisa izibonisi zomkhiqizo wakho ngobuchwepheshe bethu be-OLED obusezingeni eliphezulu futhi udonsele abasebenzisi bakho ngezithombe ezinhle kakhulu.