| Uhlobo Lokubonisa | I-IPS-TFT-LCD |
| I gama le-brand | I-WISEVISION |
| Usayizi | 1.90 intshi |
| Amaphikseli | Amachashazi angu-170×320 |
| Buka isiqondiso | I-IPS/Mahhala |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 22.7×42.72 mm |
| Usayizi Wephaneli | 25.8×49.72×1.43 mm |
| Ukuhlelwa kombala | Umugqa Oqondile we-RGB |
| Umbala | 65K |
| Ukukhanya | 350(Min)cd/m² |
| Isixhumi esibonakalayo | I-SPI / MCU/RGB |
| Inombolo yephinikhodi | 30 |
| I-IC yomshayeli | ST7789 |
| Uhlobo Lokukhanya Kwangemuva | I-LED engu-4 ene-chip-white |
| I-voltage | 2.4~3.3 V |
| Isisindo | I-TBD |
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Izinga Lokushisa Lesitoreji | -30 ~ +80°C |
I-N190-1732TBWPG01-C30 iyimojula yokubonisa ye-IPS ye-wide-angle TFT-LCD encane engu-1.90-intshi.
Le phaneli encane ye-TFT-LCD inesisombululo samaphikseli angu-170×320.
Imojula yokubonisa yakhelwe ngaphakathi nge-ST7789 controller IC, isekela izixhumi ezahlukahlukene ezifana ne-SPI, i-MCU kanye ne-RGB, ububanzi be-supply voltage (VDD) obungu-2.4V ~ 3.3V, ukukhanya kwemojula okungu-350 cd/m² (inani elijwayelekile), kanye nokungafani okungu-800 (inani elijwayelekile).
Le module yokubonisa ye-TFT-LCD engamasentimitha angu-1.90 iyimodi yesithombe, futhi iphaneli isebenzisa ubuchwepheshe be-IPS (In plane Switching) obune-angle ebanzi.
Ibanga lokubuka lingakwesobunxele: 80/kwesokudla: 80/phezulu: 80/phansi: 80 degrees. Iphaneli inezinhlobonhlobo zemibono, imibala egqamile, kanye nezithombe ezisezingeni eliphezulu ezinemvelo egcwele.
Ifaneleka kakhulu izinhlelo zokusebenza ezifana namadivayisi agqokwayo, amadivayisi aphathwayo, uhlelo lokuqapha ukuphepha.
Izinga lokushisa lokusebenza lale module lingu-20 ℃ kuya ku-70 ℃, kanti izinga lokushisa lokugcina lingu-30 ℃ kuya ku-80 ℃.
Yethule isikrini esincane se-170 RGB × 320 dot TFT LCD display module - okuwukusungula okusha emkhakheni wobuchwepheshe bokubonisa.
Le module yokubonisa encane inomklamo obushelelezi nowokuncane, okwenza ifanelekele izinhlelo zokusebenza ezahlukahlukene lapho isikhala silinganiselwe. Njengoba ilingana amasentimitha angu-1.90 kuphela, lesi sibonisi se-TFT LCD senzelwe ukuhlangana kalula nanoma iyiphi idivayisi ngaphandle kokuphazamisa ikhwalithi yokubuka.
Ibonisa ngesisombululo esimangalisayo samachashazi angu-170 RGB × 320, imodyuli yokubonisa ikhiqiza izithombe ezicacile nezicacile, iqinisekisa ulwazi lokubuka olujulile kubasebenzisi. Kungakhathaliseki ukuthi uklama iwashi elihlakaniphile, ikhonsoli yokudlala ephathekayo, noma enye idivayisi ephathwayo, lesi sibonisi sizothuthukisa ukubukeka kanye nokusebenziseka komkhiqizo wakho.
Ifakwe ubuchwepheshe be-TFT (Thin Film Transistor), le module yokubonisa inikeza ukunemba kombala okuphezulu kanye nama-engeli okubuka abanzi, okuvumela abasebenzisi ukuthi bajabulele izithombe ezicacile ezivela cishe kunoma iyiphi i-engeli. Imibala ecacile nekhanyayo eboniswa esikrinini nakanjani izodonsela ukunaka komsebenzisi, okwenza le module yokubonisa ifaneleke kakhulu ekukhangiseni noma ekukhangiseni.
Nge-interface yayo elula ukuyisebenzisa kanye nezilawuli ezilula ukuyisebenzisa, ukuhlanganisa le module yokubonisa kudivayisi yakho kulula kakhulu. Ubukhulu bayo obuncane kanye nomklamo wayo olula nakho kuyenza ibe yisisombululo esiphathekayo sezinhlelo zokusebenza zeselula.
Ngaphezu kwalokho, le module yokubonisa ye-TFT LCD inikeza ukuqina okuhle kakhulu nokuthembeka, iqinisekisa ukuthi idivayisi yakho ihlala isikhathi eside. Ukwakhiwa kwayo okuqinile kuqinisekisa ukumelana nokushaqeka nokudlidliza, okwenza ifaneleke ukusetshenziswa ezindaweni ezinzima.
Sekukonke, isikrini esincane se-170 RGB × 320 dot TFT LCD display module siyisisombululo sokubonisa esisebenza kahle kakhulu esihlanganisa imiphumela emihle kakhulu yokubuka, ukwakheka okufushane kanye nokuqina. Thuthukisa ulwazi lomsebenzisi lomkhiqizo wakho ngokuhlanganisa le module yokubonisa futhi uvule amathuba amasha okusebenza kwedivayisi yakho.