| Uhlobo Lokubonisa | I-IPS-TFT-LCD |
| I gama le-brand | I-WISEVISION |
| Usayizi | 2.76 amayintshi |
| Amaphikseli | Amachashazi angu-480×480 |
| Buka isiqondiso | I-IPS/Mahhala |
| Indawo Esebenzayo (AA) | 70.13×70.13 mm |
| Usayizi Wephaneli | 73.03 ×76.48 ×2.35 mm |
| Ukuhlelwa kombala | Umugqa Oqondile we-RGB |
| Umbala | 262K |
| Ukukhanya | 450 (Min)cd/m² |
| Isixhumi esibonakalayo | I-MIPI |
| Inombolo yephinikhodi | 15 |
| I-IC yomshayeli | ST7701S |
| Uhlobo Lokukhanya Kwangemuva | I-LED engu-4 ene-chip-white |
| I-voltage | 3.0~3.6 V |
| Isisindo | I-TBD |
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | -20 ~ +70 °C |
| Izinga Lokushisa Lesitoreji | -30 ~ +80°C |
I-TFT276B009 iyisikrini esiyindilinga se-IPS TFT-LCD esinesibonisi esingu-2.76-intshi ububanzi esinokulungiswa kwamaphikseli angu-480x480. Lesi sibonisi esiyindilinga se-TFT siqukethe iphaneli ye-IPS TFT-LCD eyakhiwe nge-ST7701S driver IC engakwazi ukuxhumana nge-interface ye-MIPI.
I-TFT276B009 isetshenziswa njengephaneli ye-IPS (In plane Switching), enenzuzo yokugqama okuphezulu, isizinda esimnyama sangempela lapho isibonisi noma iphikseli ivaliwe kanye ne-engeli yokubuka ebanzi yesobunxele:85 / Kwesokudla:85 / Phezulu:85 / Phansi:85 degree (ejwayelekile), isilinganiso sokugqama esingu-1,200:1 (inani elijwayelekile), ukukhanya okungu-450 cd/m² (inani elijwayelekile).
I-voltage yokunikezwa kwamandla ye-LCM isukela ku-3.0V iye ku-3.6V, inani elijwayelekile elingu-3.3V. Imojula yokubonisa ifanelekela amadivayisi amancane, amadivayisi agqokwayo, imikhiqizo yokuzenzakalela yasekhaya, imikhiqizo emhlophe, izinhlelo zevidiyo, njll. Ingasebenza emazingeni okushisa asukela ku--20℃ kuya ku-+ 70℃ kanye namazinga okushisa okugcina asukela ku--30℃ kuya ku-+80℃.
I-TFT276B009 ayinayo iphaneli yokuthinta, okuholela kumklamo ohlanzekile nowobuncane kakhulu. Lesi sici siyenza ifaneleke kakhulu ezinhlelweni zokusebenza ezingadingi ukusebenza kokuthinta ngenkathi kuqinisekiswa isipiliyoni sokubonisa sekhwalithi ephezulu.
Sethula isikrini se-module yokubonisa i-TFT LCD esingu-2.76-intshi esinosayizi omncane ojikelezayo ongu-480×480 dots, okuyisisombululo esifanele sazo zonke izidingo zakho zokubonisa. Ngosayizi wayo omncane kanye nesibonisi esinesinqumo esiphezulu, i-module inikeza isipiliyoni esihle kakhulu sokubuka izinhlelo zokusebenza ezahlukahlukene.
Lesi sikrini se-TFT LCD sinomklamo oyindilinga onobubanzi obungamasentimitha angu-2.76, okwenza sibe yindawo ekahle kakhulu kumadivayisi anesikhala esilinganiselwe. Naphezu kobukhulu baso obuncane, sinesibonisi se-resolution ephezulu samachashazi angu-480×480, okuqinisekisa izithombe ezicacile nezibukhali. Kungakhathaliseki ukuthi uklama iwashi elihlakaniphile, idivayisi yasekhaya ehlakaniphile, noma yimuphi omunye umkhiqizo we-elekthronikhi ohlangene, le module izongena kalula ekwakhiweni kwakho ngenkathi iletha ukusebenza okumangalisayo okubonakalayo.
Le module isebenzisa ubuchwepheshe obuthuthukisiwe be-TFT LCD ukuqinisekisa imibala ecacile, ukugqama okubukhali kanye nama-engeli okuhle kakhulu okubuka. Kungakhathaliseki ukuthi ungaphakathi noma ngaphandle, isibonisi sihlala sibonakala kahle, siqinisekisa ulwazi lomsebenzisi olubushelelezi kunoma iyiphi indawo. Le module iphinde ihlanganise ukusebenza kokuthinta okunamandla, okuvumela abasebenzisi ukuthi basebenzisane kalula nesibonisi.
Le module ayigcini nje ngokunikeza ukusebenza okuhle kakhulu kokubona, kodwa futhi iyakwazi ukushintshashintsha futhi kulula ukuyihlanganisa kunoma yiluphi uhlelo. Inomklamo olula wokuxhuma nokudlala ofanele kokubili abathuthukisi abanolwazi kanye nabaqalayo. Le module iyahambisana nohlu lwezilawuli ezincane futhi ingahlanganiswa kalula nomklamo wakho wesistimu okhona.
Ngaphezu kwalokho, isikrini se-module ye-LCD ye-TFT LCD esinobukhulu obuyi-2.76-intshi sinokuqina nokuthembeka okuhle kakhulu. Siyakwazi ukumelana nezimo zokusebenza ezinzima futhi sinikeze impilo yesevisi ende, siqinisekisa ukuthi umkhiqizo wakho uhlala usebenza futhi ukhanga isikhathi eside.
Ngamafuphi, isikrini se-module ye-TFT LCD engu-2.76" encane enosayizi oyisiyingi ongu-480×480 dots siyindlela ephelele yamadivayisi kagesi aqinile adinga ukuboniswa okunesinqumo esiphezulu. Usayizi wayo omncane, ubuchwepheshe obuthuthukisiwe, ukuguquguquka nokuqina kwayo kwenza kube yisinqumo esihle kakhulu kubaklami nabathuthukisi. Thuthukisa ulwazi olubonakalayo lomkhiqizo wakho ngale module ekhethekile.